stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Adventury & RPG >> Restricted Area
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Restricted Area

 TIP   

 
Příběh hry je situován do roku 2083
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Restricted Area pomocí akcelerátoru
 

 Restricted Area

Celý svět nachází ve velmi zvláštní situaci. Příroda už prakticky neexistuje, pokud si pod tímto označením člověk nepředstaví kontaminované pouště, pustiny a ruiny obývané pouze mutanty. Veškerý život se odehrává pouze v obrovských městech zahalených do mraků smogu.

O všem rozhoduje jedna globální vláda, jejíž moc je však díky vlivu velkých megakorporací velmi omezená. Lidé, kteří se vládě těchto korporací podřídili, mohou žít vcelku spokojený život bez výraznějších problémů. Pokud však někdo projeví vlastní vůli, či názor je zle a stává se z něj psanec, který je navždy vyškrtnut ze seznamu a nemá prakticky žádnou šanci na solidní život.

I takováto společnost však své psance potřebuje. Zejména ty, kteří v něčem vynikají jako jsou například vynikající bojovníci, geneticky vylepšení bývalí vojáci, nebo počítačoví experti a hackeři. Právě tyto oficiálně neexistující jedince si najímají mocné korporace, aby pro ně odvedli špinavou práci v podobě špionáže, vražd a podobných odporností. A právě tuto roli oficiálně neexistujícího experta hráč převezme.

Na výběr jsou 4 zcela odlišné postavy s různými schopnostmi a dovednostmi, které se v průběhu hry zlepšují. Díky velkému množství dostupných implantátů je navíc možné učit se dovednosti nové. Hra je postavena na interně vyvinutém izometrickém Iris enginu, který zvládá spoustu pokročilých funkcí i efektů a hlavně je rychlý, což je u akčních RPG podstatné.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Restricted Area
Licencezdarma k vyzkoušení
Výrobce   (vše od výrobce)Master Creating
Stránka produktuhttp://www.restricted-area.net
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem412
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows 98/ME/2000/XP
Velikost souboru342,34 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Restricted Area
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace