[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Simulátory >> Racedriver GRID
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuRacedriver GRID

 
Zabijácké závodění
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Racedriver GRID

Popis PC RaceDriver: GRID je zcela nový závodní titul od Codemasters Studios, který pochází z dílny tvůrců sérií Colin McRae: DiRT a Race Driver a jenž by měl být ve svém žánru zcela přelomovým.

RaceDriver: GRID vás zavede do krásného, sugestivně ztvárněného prostředí závodů, které se konají na třech kontinentech a skýtají tak bezkonkurenční rozmanitost soutěží. Najdete tu nepřeberné množství silných závodních vozů – nové i klasické, pro okruhy i drifty. Můžete si zazávodit na nejprestižnějších oficiálních tratích a šampionátech, ale i na různých městských soutěžích, v ulicích metropolí i na silnicích.

V Evropě si můžete zajezdit na nejlepších oficiálních tratích a na prestižních značkách jako Aston Martin, Koenigsegg či Pagani.

Podíváte se i do nejslavnějších amerických měst včetně San Francisca, Washingtonu či Detroitu, z nichž každé má vlastní osobitou atmosféru i závody, od oficiálních organizovaných střetnutí až po závody v ulicích. Zde spolu agresivně soupeří drsně „nabušené“ bouráky.

V Japonsku si zase užijete především nočních závodů včetně driftovacích soutěží, při kterých se podíváte do neony osvětlených měst i na vzdálené horské silnice. Také se můžete zúčastnit pololegálních závodů, které se konají v ulicích a průmyslových oblastech Yokohamy.

 
 
 
 
 
Detail produktu Racedriver GRID
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)Codemasters
Stránka produktuhttp://www.codemasters.com
Podporovaný jazykNěmecky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem772
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows XP/Vista
Velikost souboru894,00 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Racedriver GRID
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama