[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ProcTerm

ProcTerm 3.6

 ZDARMA   

 
Nástroj na ukončení a výpis procesů
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

 ProcTerm

Některé nástroje umožňují vypnout pouze procesy spuštěné pod desktopem. Procesy, které jsou spuštěny pod oprávněními systému, se nevypnou, případně jejich nástroje nezobrazí. Další nástroje sice umožňují vypnout jakýkoli proces, pokud běží více procesů se stejným názvem, nástroje vypnou jen jeden a to od priority (velikosti) ID.

ProcTerm je utilitka, která ukončí procesy buď podle ID procesu, nebo podle názvu procesu. Je samozřejmé, že každý proces má univerzální ID, takže podle ID je možné ukončit pouze jeden daný proces. Nicméně, podle názvu procesu, utilita ProcTerm ukončí všechny procesy, které mají stejný název.

Podle názvu procesu utilita dokáže zjistit všechny ID procesů, které s tímto názvem běží. Funkce využívá WINAPO a procesy ukončuje prostřednictvím kernelu. Vypnutí procesů je téměř okamžité a efektivní. Nástroj obsahuje implementovanou možnost výpisu (Show List) všech běžících procesů a možnost zobrazení cesty, z jakého umístění proces běží.

ProcTerm je možné od verze 3.5 spustit i klasickým způsobem než přes cmd. Po spuštění se ve stejné složce jako ProcTerm.exe vytvoří ProcTerm.log, který obsahuje kompletní výpis běžících procesů s Pid a cestou s umístěním souboru. ProcTerm.exe je nutně spustit jako Správce.

 

 
 
 
 
 
Detail produktu ProcTerm
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 3.6
Výrobce   (vše od výrobce)Diallix
Stránka produktuhttp://www.diallix.net
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz40
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows XP/7/8
Velikost souboru236,00 KB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download ProcTerm
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world