[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Process Blocker

Process Blocker 1.2

 ZDARMA   

 
Automatické zastavování nechtěných procesů
 

 

Stáhnout zdarma

 

Process Blocker je nástroj, který uživatelům umožňuje zabránit spuštění konkrétních aplikací ve Windows. Je to užitečný nástroj pro firmy, které chtějí zabránit zaměstnancům v používání určitých aplikací, nebo pro uživatele, kteří chtějí zabránit spuštění aplikací, které zpomalují jejich počítač.

Process Blocker funguje tím, že sleduje spuštění nových procesů a pokud zjistí proces, který je na seznamu zakázaných procesů, ukončí jej. Process Blocker lze použít k zablokování aplikací podle názvu, cesty k souboru nebo ID procesu.

Process Blocker je snadno použitelný nástroj. K zablokování aplikace jednoduše přidejte název aplikace na seznam zakázaných procesů. Process Blocker lze také použít k zablokování aplikací podle cesty k souboru nebo ID procesu.

Process Blocker je užitečný nástroj pro firmy a uživatele, kteří chtějí zabránit spuštění konkrétních aplikací ve Windows. Je to snadno použitelný nástroj, který lze použít k zablokování aplikací podle názvu, cesty k souboru nebo ID procesu.

Zde jsou některé z výhod používání Process Blocker:

• Zabraňte spuštění nežádoucích aplikací: Process Blocker lze použít k zablokování spuštění konkrétních aplikací ve Windows. To je užitečné pro firmy, které chtějí zabránit zaměstnancům v používání určitých aplikací, nebo pro uživatele, kteří chtějí zabránit spuštění aplikací, které zpomalují jejich počítač.

• Zlepšete výkon počítače: Process Blocker lze použít k zablokování aplikací, které zpomalují váš počítač. To může zlepšit výkon vašeho počítače tím, že uvolní systémové zdroje, které mohou být použity jinými aplikacemi.

• Udržujte váš počítač v bezpečí: Process Blocker lze použít k zablokování škodlivých aplikací. To může pomoci udržet váš počítač v bezpečí před viry, malwarem a dalšími hrozbami.

Pokud hledáte nástroj, který vám pomůže zabránit spuštění nežádoucích aplikací ve Windows, Process Blocker je dobrou volbou. Je to snadno použitelný nástroj, který nabízí řadu výhod, které vám pomohou zlepšit výkon a zabezpečení vašeho počítače.

 
 
 
 
 
Detail produktu Process Blocker
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.2
Výrobce   (vše od výrobce)Softros Systems Inc.
Stránka produktuhttp://www.processblocker.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem10
Hodnocení Instaluj.cz20
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 21.10.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru7,14 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Process Blocker
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama