stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

PEOZ

PEOZ 1.06

 CZ    TIP   

 
Program pro evidenci a objednávání zákazníků
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení PEOZ manažerem stahování
 

 PEOZ

Nahraďte svůj objednávací sešit za program, který Vám pomůže efektivněji spravovat Váš pracovní čas. 

Přednosti používání programu PEOZ
Program PEOZ byl vyvíjen tak, aby optimalizoval každodenní objednávání zákazníků a nahradil současné sešity a diáře. Program je určený pro kadeřnice, kosmetičky, maséry apod. ... Jednoduše pro všechny, kteří si své zákazníky objednávají dopředu a mají denně zhruba do 10 objednávek. Program je koncipován především pro soukromé podnikatele. Co program umí a jak Vám může pomoci:

Evidence zákazníků
Pomocí programu udržujete snáze seznam zákazníků. Jména, adresy a telefonní číslo máte snáze poruce. Navíc si můžete ke každému zákazníkovi doplnit poznámku. Je dostupná i historie objednávek, takže snadno zjistíte, kdy byl u vás zákazník naposledy, kolik platil a jaká služba byla poskytnuta.

Dlouhodobý kalendář s podbarvenými dny podle vytížení pracovní doby
Dlouhodobý kalendář zobrazuje výhled na 33 dní. Automaticky podbarvuje dny podle vytížení pracovní doby a umožňuje snadnou orientaci v programu.

Týdenní kalendář s výpisem objednávek
Týdenní kalendář připomínající klasický diář, kde pro každý den v týdnu je vyčleněn jeden sloupec s objednávkami. Objednávky jsou automaticky řazeny podle času příchodu. Pro každou objednávku se zobrazuje čas, služba a jméno zákazníka.

Automatické vypočítávání mezičasů mezi objednávkami
Automatické vypočítávání mezičasů mezi objednávkami slouží k snadnější výtěžnosti pracovní doby. Mezi objednávky se vloží údaj s informací volného času mezi objednávkami. Mezičas je možné vložit ručně například pro možnost vyřízení dvou objednávek současně. Při každé změně v objednávkách pro daný den se znovu mezičasy přepočítají.

Odesílání informačních sms
Pro každý den je možné zákazníky dopředu informovat o smluvené objednávce pomocí odeslané sms. Minimalizujte čas strávený v práci kdy nic nevyděláváte.

Obchodní informace
Grafické zobrazení příjmů a výdajů po dnech, týdnech nebo mesících pro zvolené období. Export výpisů objednávek do souboru csv. Jedná se o obecný formát souboru, otevíratelný např. v Microsoft Excell a mnoha dalších. Je možné využít i pro import do účetního programu.

Bez nutnosti připojení k internetu
V případě že v provozovně nemáte přístup k internetu je i přesto možné program používat. Bohužel ale nebude fungovat odesílání sms

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu PEOZ
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.06
Omezenídemo
Výrobce   (vše od výrobce)František Ťoupal, Tofras
Stránka produktuhttp://www.peoz.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem94
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 11.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru1,82 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracerozlišení 1280x600, .net Framework
Oznámit novou verzi mailem
 
download PEOZ
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace