[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Zálohování >> Paragon Hard Disk Manager for Business
 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuParagon Hard Disk Manager for Business

Paragon Hard Disk Manager for Business 17

 
Software pro obnovu dat a správu disků pro Windows 10 a Windows Server
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Paragon Hard Disk Manager for Business

Paragon Hard Disk Manager for Business je komplexní softwarový program navržený speciálně pro potřeby podniků a organizací v oblasti správy a údržby pevných disků. Tento program poskytuje širokou škálu profesionálních funkcí a nástrojů, které umožňují efektivní správu a ochranu datového úložiště firemních systémů.

Jednou z hlavních funkcí programu je zálohování a obnova dat, což je klíčový aspekt pro podnikovou kontinuitu. Hard Disk Manager for Business umožňuje uživatelům vytvářet kompletní zálohy pevných disků, virtuálních strojů a oddílů, a to jak pro operační systémy Windows, tak pro Linux. Tato možnost zálohování umožňuje obnovu dat v případě havárie systému, výpadků nebo jiných neočekávaných událostí.

Další významnou funkcí je správa diskových oddílů a úložišť. Hard Disk Manager for Business umožňuje správu, rozdělení, formátování a přesun diskových oddílů, a to včetně virtuálních disků a souborových systémů, jako je NTFS, FAT, exFAT a další. Tímto způsobem mohou uživatelé optimalizovat využití úložiště a efektivně spravovat kapacitu a strukturu diskových oddílů.

Program také nabízí pokročilé nástroje pro diagnostiku a opravu pevných disků, které pomáhají identifikovat a řešit potenciální problémy, jako jsou chyby na disku, poškozené sektory nebo souborové systémy. Tato diagnostika a oprava přispívá k zajištění stability a výkonu diskových zařízení v rámci podnikové infrastruktury.

Hard Disk Manager for Business klade také důraz na bezpečnost dat a ochranu před ztrátou. Program poskytuje možnosti šifrování disků a oddílů, což zajišťuje ochranu důvěrných informací a dodržování předpisů o ochraně osobních údajů. Navíc umožňuje bezpečné odstraňování dat, aby se minimalizovalo riziko neoprávněného přístupu k citlivým informacím.

Hard Disk Manager for Business je vysoce flexibilní a kompatibilní s různými operačními systémy a úložnými technologiemi, jako jsou fyzické pevné disky, RAID pole, virtuální stroje a cloudová úložiště. Tento program je navržen s ohledem na potřeby podnikového prostředí a poskytuje robustní a spolehlivé řešení pro správu pevných disků a ochranu dat.

Stáhnout Paragon Hard Disk Manager for Business 64bit můžete zde...

 
 
 
 
 
Detail produktu Paragon Hard Disk Manager for Business
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 17
Omezení30 dní, vyžaduje registraci na webu
Výrobce   (vše od výrobce)Paragon Software
Stránka produktuhttps://www.paragon-software.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem20
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 20.10.2023, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru151,48 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Paragon Hard Disk Manager for Business
  
Naše cena
3 137 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama