stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ORNetFace

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Program pro zobrazení sociálních sítí v Obchodním rejstříku
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení ORNetFace manažerem stahování
 

 ORNetFace

Program ORNetFace zobrazuje sociální síť (vztahy mezi fyzickými osobami a společnostmi) na základě dat uložených v systému ARES - Administrativní registr ekonomických subjektů. Program umožňuje zobrazit vztahy mezi osobami (identifikovanými pomocí rodného čísla) a společnostmi (dentifikovanými pomocí IČ).

Pomocí tohoto programu můžete například několika málo kliknutími myši zjistit, se kterými lidmi založil váš obchodní partner další společnosti, v kolika společnostech je současně v některé funkci osoba A a osoba B. Obchodní rejstřík automaticky vyznačuje společnosti v likvidaci.

V souladu s §3 Zákona o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. je tento program určen pouze pro fyzické osoby k zobrazení informací z veřejných zdrojů pro vlastní potřebu. Všechny informace, se kterými pracuje jsou veřejné a program neumožňuje jejich další zpracovávání. Vzhledem k tomu, že webové služby poskytované státní správou se mohou bez varování změnit, neručí autor ani distributor za funkčnost programu. Program je poskytován "jak je" tj. bez jakýchkoliv záruk na funkci nebo vhodnost pro jakýkoliv účel. Program pro svoji činnost vyžaduje vysokorychlostní internetové připojení, přes které může stáhnout až několik megabyte dat.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu ORNetFace
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)MUDr. Petr Lesný
Stránka produktuhttp://lesnych.net
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem69
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru715,50 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfigurace.Net Framework 2.0
Oznámit novou verzi mailem
 
download ORNetFace
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace