[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Open with

Open with 1.1

 ZDARMA   

 
Program umožňuje upravovat kontextové menu - Otevřít v programu
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Open with

Open with je malé, ale výkonné rozšíření shellu, které vám umožní přizpůsobit kontextové menu v průzkumníku Windows. S Open with můžete přidat nové položky do menu Otevřít v programu, které vám umožní otevírat soubory v jiných programech než v těch, které jsou s nimi spojeny ve výchozím nastavení.

Chcete-li přidat novou položku do menu Otevřít v programu, jednoduše zadejte název položky, typy souborů, které chcete, aby položka podporovala, umístění spustitelného souboru a jakékoli argumenty, které chcete předat programu. Můžete také vybrat, zda chcete položku zobrazit v podmenu, spustit s oprávněními administrátora nebo aplikovat na adresáře nebo všechny soubory.

Například, pokud chcete přidat novou položku, která otevře soubory s příponou .txt v programu Notepad, zadejte název položky jako "Otevřít v Notepadu", typy souborů jako ".txt", umístění spustitelného souboru jako "C:Windowsnotepad.exe" a žádné argumenty. Můžete také vybrat, zda chcete položku zobrazit v podmenu, spustit s oprávněními administrátora nebo aplikovat na adresáře nebo všechny soubory.

Jakmile přidáte novou položku, bude k dispozici v kontextovém menu v průzkumníku Windows. Můžete jej použít k otevírání souborů v jiných programech než v těch, které jsou s nimi spojeny ve výchozím nastavení.

 
 
 
 
 
Detail produktu Open with
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.1
Výrobce   (vše od výrobce)stax76
Stránka produktuhttps://github.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden2
Stažení celkem15
Hodnocení Instaluj.cz30
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru699,68 KB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Open with
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama