[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuObjectGears

ObjectGears 1.4.1.0

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Platforma umožňující vytvoření aplikací
 

 

Stáhnout zdarma

 

 ObjectGears

ObjectGears je platformou umožňující vytvoření aplikací. Tento systém je určen pro každého, kdo potřebuje efektivně spravovat data včetně jejich vzájemných relací. Systém obsahuje webového klienta a databázi, kam ukládá data.

Samotná platforma záměrně neobsahuje žádnou business logiku nebo vlastnosti řešení. Používá objektový přístup a nabízí takové obecné rysy, jako efektivní tvorbu objektů a jejich relací, široké možnosti lokalizace aplikace, notifikace, řadu bezpečnostních mechanismů, workflow či skriptování. Tento přístup umožňuje maximální flexibilitu designéra/implementátora při tvorbě řešení, protože není omezen žádným záměrem tvůrce platformy. Ve srovnání s jinýmy vývojářskými frameworky a platformami, jde mnohem blíž k business uživateli/architektovi/analytikovi.

Řešení v ObjectGears dokáže vyvinout uživatel, který se orientuje v problematice, kterou potřebuje řešit, chápe vztahy mezi entitami, se kterými potřebuje pracovat, ví jaké vlastnosti tyto entity mají a jaké role v procesu budou vystupovat. Zároveň tento uživatel pro vývoj aplikace nepotřebuje znalost programování, ale dokáže ji vytvořit v uživatelském rozhraní ObjectGears "naklikáním".

Specifické věci lze řešit skriptováním, které představuje několikanásobně efektivnější variantu oproti klasickému programování aplikace, jak z pohledu časové náročnosti, tak potřebných programátorských znalostí. ObjectGears také představuje příležitost pro konsolidaci dat, která jsou dnes roztroušena mezi útvary společností ve formě přehledů či aplikací MS Excel, MS Access či v jiných programech

 Migrace do ObjectGears je snadná, data zkonsoliduje, vyčistí, zajistí jejich integritu a základní požadavky na informační systém (řízení přístupových oprávnění, audit trail, schopnost integrace s jinými systémy atd.). Tím často dojde k vyřešení různých auditních doporučení nebo eliminaci rizik plynoucích z uložení dat v neadekvátních informačních systémech. V menší verzi (pro 5 uživatelů) je zdarma i pro komerční využití. A to s plnou podporou všech funkcí.

 
 
 
 
 
Detail produktu ObjectGears
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.4.1.0
OmezeníMax. 5 uživatelů a 100 tříd
Výrobce   (vše od výrobce)Terannum s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.objectgears.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, Německy
Datum vydání
Stažení za týden10
Stažení celkem738
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8
Velikost souboru9,25 MB
Instalacene
Odinstalacene
Minimální konfigurace.NET Framework 4.0
Oznámit novou verzi mailem
 
download ObjectGears
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama