stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Notepad2 - čeština

Notepad2 - čeština 4.2.25

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Čeština pro Notepad2!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Notepad2 - čeština manažerem stahování
 

Notepad2 je open-sourceový, lehko-tonážní textový editor pro Windows, vydaný pod BSD licencí. Je napsaný ve Visual C++ 7 Florianem Balmerem a používá komponentu Scintilla. Veřejně byl poprvé vydaný v dubnu 2004.
Funguje na principu Notepadu (Poznámkového Bloku) od Microsoftu, je však vylepšený o spousty funkcí. Jednou z největších vychytávek je zvýraznění syntaxů mnoha programovacích jazyků, pomocí už zmíněné komponenty Scintilla, které si ale můžete vlastně přizpůsobit.

Zvýrazňuje: HTML, XML, PHP, ASP (JS, VBS), CSS, JavaScript, VBScript, C/C++, C#, Resource Script, Makefiles, Java, Visual Basic, Pascal, Assembly, SQL, Perl, Python, Konfigurační soubory, Apache Config Soubory, Batch a Diff Soubory.
Dalšími nespornými výhodami jsou; délka pouze něco přes mega, proto zabírá jen titěrný prostor, nemusí se instalovat takže nesviní registry, používá jen konfigurační soubor INI, je zdarma.

Prográmek bez problémů funguje ve všech operačních systémech Microsft, včetně Visty a Windows 7. Těžší cestou se dá integrovat do windowsů nahrazením původního poznámkového bloku. Integrace je podrobně vysvětlená na Oficiálních stránkách autora, bohužel pouze v anglickém jazyce.

Se svolením Floriana autor Igor Zdražil připravil českou verzi Notepadu2.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Notepad2 - čeština
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 4.2.25
Výrobce   (vše od výrobce)Igor Zdražil
Stránka produktuhttp://www.idzor.net
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem1 317
Hodnocení Instaluj.cz
57
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 7) 
Operační systémWindows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru803,17 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Notepad2 - čeština
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace