stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Zálohování >> NeedBackup
 
 

zpět na výpis

NeedBackup

NeedBackup 1.03

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Online zálohování dat ve verzi zdarma
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení NeedBackup manažerem stahování
 

NeedBackup je komplexní řešení zálohování pro široké spektrum uživatelů. Zálohování se provádí plně automaticky na naše servery velice bezpečným šifrovaným způsobem. Odpadá tak nutnost na zálohování myslet a riziko spojené s běžnými způsoby zálohování, jako je například krádež či poškození zálohovacího média.
Všechna data, která se odesílají na server, jsou zakódována jedním z nejbezpečnějších šifrovacích algoritmů současnosti. Je tedy prakticky nemožné, aby byla kýmkoliv odcizena. Navíc jsou šifrovací klíče uložené pouze u Vás, aby se zamezilo riziku dekódování dat, ať už v případě prolomení ochrany některého ze serverů, nebo v situaci personálního pochybení z naší strany. Bezpečnost dat uložených pomocí programu, je prioritou nejen pro jejich majitele, ale zejména pro nás, jelikož celá služba je vybudovaná na Vámi projevené důvěře.
 

Každý soubor zálohovaný přes službu NeedBackup je uložen na dvou serverech umístěných v různých geografických lokalitách. Soubory jsou na obou serverech uloženy v diskových polích, které zaručují maximální spolehlivost uchování dat. Celkem je tedy každý soubor uložen na čtyřech kvalitních pevných discích. V případě poruchy i jediného z disků je spuštěna ochranná funkce, která data automaticky kopíruje na záložní server. Tímto sofistikovaným způsobem jsou eliminovány všechny možné situace, které by mohly potenciálně ohrozit zálohu vašich dat. NeedBackup zálohuje soubory ve více verzích. Toho využijete v případě, že jste v minulosti soubor změnili a chcete se vrátit k jeho původní podobě.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu NeedBackup
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.03
Výrobce   (vše od výrobce)NeedBackup
Stránka produktuhttp://www.needbackup.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem38
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 10.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru1,11 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download NeedBackup
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace