stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

myPhotoLab

myPhotoLab 2013

 
Sada aplikací pro fotografické podniky
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení myPhotoLab pomocí akcelerátoru
 

 myPhotoLab

myPhotoLab je sada aplikací určená pro malé a střední fotografické podnik. Je určen pro zjednodušení práce, urychlení zpracování objednávek, a rozšíření rozsahu svých služeb. S myPhotoLab strávíte mnohem méně času na rutinních operacích a získáte možnost vytvářet jedinečné produkty. To přinese loajální zákazníky a vyšší zisky!

 
Skládá se z pěti aplikací, které se ukázaly jako oblíbené fotografy a designéry po celém světě. Tyto pečlivě vybrané aplikace Vám umožní udělat průkazové fotografie, úpravy a retušování fotografií, vytvářet fotografické kalendáře, vizitky, fotografické koláže, plakáty, pohlednice, pozvánky, fotoknihy a další.
 
Na rozdíl od jiných profesionálních fotografických software, myPhotoLab je úžasně snadno zvládnutelné. Implementace je naprosto bezbolestná - nebudete muset posílat zaměstnance do fotolaboratoře na školení, nebo je nechat studovat nekonečné manuály. Tyto aplikace jsou intuitivní a uživatelsky přívětivé. To umožňuje uživatelům soustředit se na svou práci a inspiruje jejich kreativitu.
 
 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu myPhotoLab
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2013
Výrobce   (vše od výrobce)AMS Software
Stránka produktuhttp://my-photolab.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem82
Hodnocení Instaluj.cz
30
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru263,03 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download myPhotoLab
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace