stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

MyChoice

MyChoice 1.0.4.2 Beta

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Čeká vás důležité rozhodnutí a nevíte jak správně učinit kompromis?
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení MyChoice manažerem stahování
 

Je pro vás obtížné vybrat vhodnou variantu např. při nákupu výrobků nebo služeb? Software MyChoice je univerzálním řešením ve světě kompromisů a je efektivním nástrojem využívající světově uznávané rozhodovací metody.

Informace o programu MyChoice

Neomezený počet variant
Při řešení rozhodovacích úloh nejste omezeni počtem posuzovanýh variant. Varianty resp. kritéria lze kdykoliv měnit, přidávat nebo promazávat.

Neomezený počet kritérií
Při klasifikaci kritérií mohou být hodnoty různého typu, dále mohou mít různou povahu nebo lze definovat jejich maximální resp. minimální hodnoty.

Správa projektů
Jednotlivé rozpracované projekty lze ukládat pro pozdější úpravy do vlastního formátu souboru. Projekty lze exportovat a sdílet či odeslat např. pomocí elektronické pošty.

Interaktivní zadávání hodnot
Program umožňuje interaktivní zadání hodnot jednotlivým kritériím. Program si poradí dokonce i se slovní interpretací hodnot např. skvělé resp. špatné, ano resp. ne, datum, čas, čísla apod.

Metody klasifikace kritérií
Program obsahuje poměrně široké množství metod (celkem 8) pro stanovení vah důležitosti jednotlivým kritériím uživatelsky přívětivou formou.

Metody klasifikace variant
Program obsahuje množství metod (celkem 13) pro hodnocení variant, které umožňují posuzovat široké množství rozhodovacích úloh a vybrat vhodnou kompromisní variantu.

BETA verze ZDARMA!
Beta verze tohoto software není zpoplatněna. Software v beta verzi můžete používat jak pro osobní, tak pro komerční účely ZDARMA!

Ostatní informace
Program je podporován na OS Microsoft Windows a nevyžaduje náročné parametry na hardware. Program snadno nainstalujete na PC a lze jej okamžitě používat.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu MyChoice
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0.4.2 Beta
OmezeníBETA verze vyžaduje pro spuštění internet
Výrobce   (vše od výrobce)Jan Dobeš
Stránka produktuhttp://www.dobesoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem37
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru2,80 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download MyChoice
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace