stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

MetroTextual

MetroTextual 2.0.1

 TIP    ZDARMA   

 
Výkonný textový editor
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení MetroTextual manažerem stahování
 

 MetroTextual

MetroTextual je vysoce výkonný textový editor pro Windows inspirovaný Microsoft Metro designem. Pokročilí uživatelé ho budou milovat pro jeho pokročilé funkce úpravy kódu.

Vlastnosti:
MetroTextual je stále ve velmi rané fázi vývoje; takže můžete očekávat, že se tento seznam bude časem exponenciálně zvyšovat.

Zvýrazňování syntaxe
MetroTextual plně podporuje zvýrazňování syntaxe pro C #, XML, HTML, JavaScript, VBScript, CSS, Python, SQL a jazyka.MetroTextual automaticky načte nejvhodnější Syntax Highlighter na základě rozšíření souboru, který upravujete.

Krásné uživatelské rozhraní
MetroTextual je čistý, jednoduchý a elegantní. Je tu jen tolik, uživatelského rozhraní, aby bylo užitečné, ale neobtěžovalo, zatímco Vy pracujete.

Světelná rychlost
MetroTextual je neuvěřitelně rychlý, díky chytrému využití multi-Threading. Co to znamená v jednoduchých termínech? MetroTextual zvládne obrovské množství textu, aniž by zpomalil. V rozumných mezích, samozřejmě.

Působivá kompatibilita
MetroTextual může číst a upravovat text pomocí libovolného systému Windows s podporovaným systémem kódování znaků. Unicode je použit výhradně v celé aplikaci, navíc je podporován i zprava doleva (RTL) kódování.

Vždy nahoře
Ideální pro psaní poznámek. MetroTextual může být nakonfigurován tak, že vždy zůstat na vrcholu ostatních otevřených oken. Zkombinujte to s funkcí průhlednosti okna (opacity) a můžete i nadále vidět pod MetroTextual zatímco píšete.

Obnova souborů
MetroTextual pravidelně ukládá zálohu souborů, takže Vaše práce nebude již nikdy ztracena.
 

MetroTextual - výkonný textový editor MAGAZÍN

náhledMáte rádi tvorbu webových stránek a snažíte se je dovést k velké dokonalosti? Pokud ano, rozhodně budete k ruce potřebovat skvělou aplikaci, která vám pomůže získat lepší přehled o celkovém dění, ale také hlavně na druhou...

Celý článek...

 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu MetroTextual
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2.0.1
Výrobce   (vše od výrobce)SingularLabs
Stránka produktuhttps://singularlabs.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem9
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 12.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows Vista/7/8
Velikost souboru1,22 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download MetroTextual
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace