
INSTALUJ.cz
server pro download software
Hledání:
CZ TIP
|
|
Pohádkového království, jemuž střídavě vládne Sněhová královna a tři princezny ročních období, se zmocnil princ Leden. Všechny zámky jsou zapadané sněhem a ledem. Motýlkům, včelkám, beruškám, vážkám i dalším malinkým obyvatelům kouzelného království je zima, jejich vyhlídkou do budoucna je stále jen tuhý mráz. Avšak jejich situace není beznadějná! V každé úrovni této hry je vaším úkolem získat kouzelný artefakt, hlídaný strážcem. Vydejte ze sebe to nejlepší, abyste jej porazili - nakloňte váhy s kouzelnou mocí na vaši stranu, a tím nepřítele pošlete ke všem čertům.
Na vaší cestě k vítězství budete ve 35 úrovních čelit protivníkovi, ve 35 rozličných hrách hledat skryté objekty, a čeká vás i 7 originálních miniher. Hlavním rysem této hry je napínavý herní průběh, kdy se utkáváte se svými nepřáteli na základě řešení logických arkádových skládaček. Pohádka, jež propojuje jednotlivé úrovně, obsahuje napínavou zápletku a činí tuto hru skutečně jedinečnou.
Hlavní postavy - obyvatelé království - vás budou doprovázet. Duben, neteř Sněhové královny, bude vždy stát po vašem boku a radit vám, jak překonat síly zla a obnovit v kouzelném království řádné střídání ročních období.
V Ledová královně 2 se můžete těšit na
| Detail produktu Ledová královna 2 | |
| Licence | zdarma k vyzkoušení |
| Výrobce (vše od výrobce) | Špidla Data Processing |
| Stránka produktu | http://www.spidla.cz |
| Podporovaný jazyk | Česky |
| Datum vydání | |
| Stažení za týden | 0 |
| Stažení celkem | 651 |
| Hodnocení Instaluj.cz | 1 |
| Hodnocení uživatelé | |
| AVG a NOD32 | Kontrola dne 08.11.2025, soubor je bezpečný |
| Operační systém | Windows XP/Vista/7/8 |
| Velikost souboru | 24,06 MB |
| Instalace | ano |
| Odinstalace | ano |
| Oznámit novou verzi mailem | |
| download Ledová královna 2 | |
| 1. | Amoriax CZ | 259 |
| 2. | Šachy CZ | 117 |
| 3. | MahJong Suite | 72 |
| 4. | Axitomix CZ | 49 |
| 5. | Baxalixo | 26 |
| 6. | Vlak CZ | 26 |
| 7. | Logaterix CZ | 25 |
| 8. | Logyx Pack CZ | 22 |
| 9. | Machinarium | 20 |
| 10. | Gigant CZ | 15 |
| 11. | Sudoku Up | 12 |
| 12. | Chess CZ | 11 |
| 13. | Kostkové šachy CZ | 10 |
| 14. | Half-Life 2 | 10 |
| 15. | Zuma | 9 |
| 16. | Tetris Game Gold | 8 |
| 17. | LUXOR 2 | 7 |
| 18. | Pixoria CZ | 7 |
| 19. | SuDoku - Vít Veselý CZ | 6 |
| 20. | SuDoku Brain CZ | 6 |
ikony pro vás | kontakt | osobní údaje | napište nám | reklama na serveru | přidat software | RSS | lime |