stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Internet & Sítě >> Servery >> 602LAN SUITE
 
 

zpět na výpis

602LAN SUITE

602LAN SUITE 2004

 CZ    ZDARMA   

 
Bezpečný komunikační server. Obsahuje: Firewall/NAT, Antispam, E-mail, Proxy, Fax, Antivir (antivirus edition) ...
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení 602LAN SUITE pomocí akcelerátoru
 

 602LAN SUITE

602LAN SUITE je bezpečný komunikační server pro připojení k internetu pro operační systémy Windows. Jednoduchá instalace i údržba předurčuje 602LAN SUITE jako ideální řešení pro střední a malé firmy.

602LAN SUITE chrání Váš server i počítačovou síť pomocí firewallu proti útokům a neoprávněným pokusům o průnik z internetu (pouze na Windows 2000/2003/XP). O efektivní a bezpečné využívání elektronické pošty se stará vestavěný antivirový systém BitDefender? (pouze v Antivirus Edition), který kontroluje veškeré doručované i odesílané e-maily. Neznámé viry a zbytečné soubory pomáhá odstranit filtr nebezpečných příloh, zatímco nevyžádané zásilky blokuje inteligentní antispam. Oproti obdobným systémům zajiš?uje navíc 602LAN SUITE i příjem a odesílání faxů.

602LAN SUITE přináší také sdílený přístup k internetu pro celou síť s překladem adres. Administrátor navíc může omezit přístup jednotlivých uživatelů na určité servery, a výrazně tak zvýšit efektivitu jejich práce s internetem.

Svou poštu i faxy si mohou uživatelé číst nejen libovolným klientským programem podporujícím protokol SMTP/POP3 (např. Outlook Express), ale díky webovému přístupu i browserem (např. Internet Explorer) odkudkoli z internetu a také prostřednictvím mobilního telefonu (WAP).

Veškerou správu a konfiguraci 602LAN SUITE lze snadno provádět i pomocí browseru (např. přes internet). Instalace 602LAN SUITE nevyžaduje žádné speciální znalosti - je stejně jednoduchá jako instalace připojení k internetu na jednu stanici. Pomocí průvodce konfigurací nakonfigurujete 602LAN SUITE do 10 minut!

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu 602LAN SUITE
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2004
Omezenízdarma pro 3 uživatele
Výrobce   (vše od výrobce)Software602 a.s.
Stránka produktuhttp://www.602.cz/
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem1 602
Hodnocení Instaluj.cz
510
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 9) 
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru29,13 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download 602LAN SUITE
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace