stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Kubuntu

Kubuntu 14.04

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Uživatelsky přívětivý operační systém založený na projektu Ubuntu, systémovém jádře Linux a pracovním prostředí KDE
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Kubuntu pomocí akcelerátoru
 

 Kubuntu

Kubuntu je oficiální odnož Ubuntu využívající prostředí KDE místo GNOME. Je součástí projektu Ubuntu a používá ten stejný základní systém. Je to vzrušující distribuce které ukazuje plný potenciál pracovního prostředí KDE. Kubuntu sdílí s Ubuntu stejné zdroje a spoléhá na tu stejnou systémovou architekturu.

Kubuntu 64 bit stahujte zde.


Prostředí KDE
Mocné grafické pracovní prostředí kombinuje jednoduchost použití, moderní funkce a výtečný grafický vzhled s technologickou nadřazeností operačního systému Kubuntu. KDE verze 3.5.5 je současné stabilní vydání a Kubuntu 6.10 je první distribucí, která ho zahrnuje.

Správa fotografií
Digikam je nyní standardně obsažen. Tento pokročilý správce digitálních fotografií vám poskytuje nástroje pro zobrazení, správu, úpravu, vylepšení, organizaci, popisování a sdílení fotografií. Organizace fotografií a fotoalb je s Digikam záležitost okamžiku, neboť vám dovoluje třídit chronologicky, podle adresářové struktury nebo vlastními kolekcemi.

Správa napájení
V posledním vydání Kubuntu bylo kompletně přepracována správa napájení. received a new power management overhaul with the latest release. Guidance, systém správy napájení, dovoluje uživatelům používat různé funkce pro nastavení výkonu jejich přenosného počítače, ať už jde o úpravu jasu displeje během nízkého stavu baterie, zamknutí systému během zaklapnutí víka obrazovky nebo nastavení přístupu k vícenásobným bateriím.

Jednoduché síťování a sdílení tiskáren
Zeroconf a sdílení tiskáren vám umožňují prohledávat lokální síť pro dostupné služby. Oboje je nyní jednoduché k nastavení a správa nevyžaduje více, než pouhé zaškrtnutí políčka pro aktivaci této vlastnosti.

Instalátor je ve formátu ISO image a je nutno jej vypálit na CD..

 

Kubuntu - operační systém především pro vývojáře MAGAZÍN

náhledJestliže jste člověk co nějakým způsobem denně programuje, vyvíjí aplikace, webové stránky a portály a další věci, které je svým způsobem v uvozovkách motají okolo samotného programování a věcí s tím...

Celý článek...

 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Kubuntu
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 14.04
Výrobce   (vše od výrobce)Canonical Ltd.
Stránka produktuhttp://www.kubuntu.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden5
Stažení celkem7 107
Hodnocení Instaluj.cz
530
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 5 / + 25) 
Operační systémneurčen
Velikost souboru1 012,00 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfigurace1 GB RAM, 10 GB místa na disku
Oznámit novou verzi mailem
 
download Kubuntu
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace