stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Jazzman CRM

Jazzman CRM 3-6-002

 CZ    TIP   

 
Software pro podporu činností ve vztazích s obchodními partnery
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Jazzman CRM manažerem stahování
 

 Jazzman CRM

Program Jazzman CRM je systém, který výrazně usnadňuje přehled ve vztazích s obchodními partnery. Díky tomu mají uživatelé lepší informace o jednotlivých zakázkách a obchodních případech.

Aplikace obsahuje v první řadě koplexní systém evidence jednotlivých objektů vstupujících do obchodních vztahů (firmy, provozovny, kontaktní osoby, telefonní a faxová čísla, e-mailové adresy, www stránky, ...). Firmy lze prakticky neomezeně segmentovat do uživatelsky definovaných kategorií, což následně výrazně zjednodušuje vytváření výběrů pro různé marketingové úlohy (rozesílání zpravodajů, telemarketing, ...).

Agendy evidence událostí obsahují informace, které se týkají komunikace s jednotlivými obchodními partnery (telefonní hovory, schůzky a jednání). Lze definovat i tzv. uživatelské události (typ definovaný uživatelem), které mohou lépe postihovat skutečnost v obchodním styku s partnery (např. úkol pro zaměstnance, servisní výjezd, zápůjčka produktu, ...) Ke každé události lze přiřazovat její stav, který následně může znamenat úkol jiného uživatele.

Systém podporuje centrální ukládání a správu dokumentů, které souvisí s danými obchodními případy. Zde jde zejména o soubory vytvořené elektronickou cestou (textové dokumenty, soubory s tabulkami, obrázky, ...), ale i soubory, které mohou být digitalizovány následně z důvodu archivace nebo snadného sdílení (faxy, dopisy, nabídky, ...).

Aplikace umožňuje načítání vybraného segmentu e-mailů z klientských MS Outlooků do společného úložiště. Tato vlastnost velmi zjednodušuje informovanost uživatelů o komunikaci v rámci daných obchodních případů a výrazně usnadňuje zastupitelnost jednotlivých osob v rámci firmy.

Pro okamžité zobrazování souhrnu základních aktuálních informací ze systému lze využit "aktivní plochu". Tato plocha je libovolně konfigurovatelná a každý uživatel má na ní pouze ty informace, které jsou pro něj v rámci daných pracovních kompetencí a povinností důležité.

Aplikace obsahuje podporu hromadné komunikace (rozesílání obchodních sdělení e-mailem, tisk adresních štítků, ...). Samozřejmostí jsou funkce umožňující zobrazení osob, u nichž na daný den připadají narozeniny nebo svátek. Pokud se ve firmě nachází potřebná data v jiné databázi, je možné vytvořit datová napojení, která umožní jejich zpřístupnění uživatelům v rámci systému Jazzman CRM.

K dispozici je také plná synchronizace dat adresáře s ekonomickým systémem Pohoda a export kontaktů do aplikace MS Outlook.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Jazzman CRM
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 3-6-002
Omezenímax. 50 adres v adresáři
Výrobce   (vše od výrobce)Václav Petřík - JAZZWARE.CZ
Stránka produktuhttp://www.jazzware.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem125
Hodnocení Instaluj.cz
52
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 2) 
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru8,16 MB
Instalaceano
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Jazzman CRM
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace