[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuID3 renamer

ID3 renamer 7.2.6

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Přejmenovávání souborů a naplňování ID3 tagů
 

 

Stáhnout zdarma

 

 ID3 renamer

Potřebujete-li hromadně přejmenovat soubory v adresáři podle ID3 popisků a zadaného "vzorce" (např.: (%Track) %Artist - %Title). Tato funkce je velice "chytrá" protože si můžete jméno souboru sestavit jak chcete a použít ve jméně souboru proměnných z ID3 tagu.

Je nutné je zapsat s "%" na začátku a potom následovat je sekcí ID3 tagu (přesně, to je s velkým písmenem, tak jak je napsána v rozbalovací nabídce). Máte v adresáři hromadu souborů MP3 a potřebujete do nich zapsat jednu stejnou informaci (např.: interpreta či album)? Můžete ji tam zapisovat ručně, ale u velkého počtu souborů Vám asi nebude do zpěvu.

Použijete-li ID3 renamer, je vše otázkou několika kliknutí. Potřebujete některé části ID3 popisku vyčistit? Použijte ID3 renamer a nic nevyplňujte. Potřebujete odstranit diakritiku? Klikněte na rozšíření a máte hotovo. ID3 renamer umí i nový tag vytvořit, pokud se v souboru ještě nenachází, můžete tak v klidu zapisovat i do nových souborů. Tag můžete také naplnit podle jména souboru (podobně jako přejmenování). Zadáte vzorek,a která část je která č. tagu. ID3 renamer pak vše zapíše. Vzorek se zadává jako RE. Tag můžete také naplnit pomocí hledání ve FreeDB databázi CD. V databázi je kompletní popis CD a je potom jednoduché naplnit tag podle těchto informací. ID3 renamer plně podporuje ID3v1, ID3v1.1, ID3v1.1+Winamp extension, ID3v2.x.

Program je malý kompaktní a není náročný na výkon počítače Funguje pod všemi verzemi Windows (testován pod Win XP, Win 7) Jako všechny mé programy má i ID3 renamer, možnost aktualizace (resp. zjištění nové verze) přes Internet Při svém první spuštění si vytvoří konfigurační *.ini soubor, kam si ukládá svá nastavení.

 

ID3 renamer - organizujeme složky a data MAGAZÍN

náhledAž budete na samotném počítači pracovat několik měsíců, nebo klidně i let, rozhodně všichni zjistíte, že je potřeba mít jistou představu o jeho fungování, ale také o tom, kde máte jaká data uložena a hlavně jak se jmenují....

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu ID3 renamer
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 7.2.6
Výrobce   (vše od výrobce)Jiří Činčura
Stránka produktuhttp://id3renamer.cincura.net
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, Německy, Slovensky, Dutch, Simp. Chinese
Datum vydání
Stažení za týden12
Stažení celkem11 946
Hodnocení Instaluj.cz57
Hodnocení uživatelé
3.6 (7 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 2 / + 5) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 03.02.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru116,14 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download ID3 renamer
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama