stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Gothic

 TIP   

 
Známá počítačová hra z žánru RPG
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Gothic pomocí akcelerátoru
 

 Gothic

Gothic 1 je RPG hra, která byla vydána v roce 2001. Jedná se o první díl série Gothic, který vyvinulo německé studio Piranha Bytes.

Lidé jsou ve válce se skřety. Královská říše Myrtana odolává jen díky zbraním z magické rudy, které na skřety působí. Král Rhobar II. se ovšem v zoufalé situaci, kdy potřebuje rudy víc a víc, rozhodne poslat všechny odsouzené zločince z celé říše na ostrov Khorinis, aby tam pro něj těžili magickou rudu.

Aby nemohli trestanci nikdy uprchnout, pověří nejmocnější mágy v krajině, aby nad doly vytvořili magickou bariéru. Mágům se ovšem situace vymkne z rukou a bariéra se rozšíří na celou tzv. Kolonii, která tvoří zhruba třetinu ostrova Khorinis.

Všichni královi přívrženci jsou novou Bariérou tak překvapeni, že nedávají pozor na trestance, kteří provedou převrat a zmocní se Kolonie. Král s trestanci uzavírá smlouvu o těžbě rudy výměnou za to, co lidé v Kolonii potřebují.

Do toho všeho přichází hráč. Další trestanec, který bude svržen za Bariéru. Na začátku dostává jediný úkol - doručit dopis nejvyššímu mágu Ohně. Co nastane poté - to se dozvíte až ve hře. A je na co se těšit!

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Gothic
Licencezdarma k vyzkoušení
OmezeníDemo
Výrobce   (vše od výrobce)Piranha Bytes
Stránka produktuhttp://www.gothic.de
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem0
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 14.02.2018, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows 95/98/ME/2000/XP
Velikost souboru52,82 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Gothic
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace