[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuFontBase

FontBase 2.17.16

 TIP    ZDARMA   

 
Správa a úprava fontů nové generace
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

FontBase je správce fontů nové generace. S tímto nástrojem můžete jednoduše přidat písma a aktivovat / deaktivovat je, když je skutečně potřebujete použít. Fonty zůstávají stále deaktivovány a nepoužívají se tak žádné zdroje vašeho systému. Můžete také použít funkci automatické aktivace FontBase, takže pokud písmo chybí ve vašem návrhu dokumentu, bude automaticky aktivováno. Aktivace je efektivní způsob, jak spravovat písma a používat je pouze v případě potřeby, aniž byste museli plýtvat systémovými prostředky.

Všechna písma jsou přidána do FontBase v neaktivním stavu. Chcete-li aktivovat písmo, musíte kliknout na kruh na levé straně názvu písma. Většina aplikací (Photoshop, Sketch a další) by měla okamžitě rozpoznat aktivaci a zobrazit nově aktivovaná písma v seznamu písem hned po aktivaci.

Písma ve FontBase jsou aktivní, dokud je FontBase otevřený. Když zavřete aplikaci, všechna písma jsou deaktivována: tímto způsobem můžete snadno deaktivovat všechna písma, která jste použili při práci. Když spustíte aplikaci FontBase příště, všechny fonty, které byly aktivní před zavřením aplikace, budou znovu aktivovány a můžete je začít používat. Nástroj podporuje i úpravu barvy, pozadí, zarovnání textu a velikost písma a výšku řádku. Rychlé vyhledávání písma jedním kliknutím, dokonce i v největších knihovnách s tisíci soubory, ušetří spoustu času.

Licence spadá do kategorie Freemium:
Aplikace Freemium nabízejí některé (nebo většinu) svých funkcí zdarma, ale zpoplatňují se za pokročilou sadu funkcí nebo v některých případech za odstranění reklam z rozhraní aplikace.

 
 
 
 
 
Detail produktu FontBase
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2.17.16
Omezeníomezení některých funkcí, reklama
Výrobce   (vše od výrobce)Dominik Levitsky Studio
Stránka produktuhttps://fontba.se/
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden9
Stažení celkem953
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 11.05.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru66,98 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download FontBase
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama