[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuFontBase

FontBase 2.10.3

 TIP   

 
Správa a úprava fontů nové generace
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 FontBase

FontBase je správce fontů nové generace. S tímto nástrojem můžete jednoduše přidat písma a aktivovat / deaktivovat je, když je skutečně potřebujete použít. Fonty zůstávají stále deaktivovány a nepoužívají se tak žádné zdroje vašeho systému. Můžete také použít funkci automatické aktivace FontBase, takže pokud písmo chybí ve vašem návrhu dokumentu, bude automaticky aktivováno. Aktivace je efektivní způsob, jak spravovat písma a používat je pouze v případě potřeby, aniž byste museli plýtvat systémovými prostředky. 

Všechna písma jsou přidána do FontBase v neaktivním stavu. Chcete-li aktivovat písmo, musíte kliknout na kruh na levé straně názvu písma. Většina aplikací (Photoshop, Sketch a další) by měla okamžitě rozpoznat aktivaci a zobrazit nově aktivovaná písma v seznamu písem hned po aktivaci. 

Písma ve FontBase jsou aktivní, dokud je FontBase otevřený. Když zavřete aplikaci, všechna písma jsou deaktivována: tímto způsobem můžete snadno deaktivovat všechna písma, která jste použili při práci. Když spustíte aplikaci FontBase příště, všechny fonty, které byly aktivní před zavřením aplikace, budou znovu aktivovány a můžete je začít používat. Nástroj podporuje i úpravu barvy, pozadí, zarovnání textu a velikost písma a výšku řádku. Rychlé vyhledávání písma jedním kliknutím, dokonce i v největších knihovnách s tisíci soubory, ušetří spoustu času. 

 

 

 
 
 
 
 
Detail produktu FontBase
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.10.3
Výrobce   (vše od výrobce)Dominik Levitsky Studio
Stránka produktuhttps://fontba.se/
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden2
Stažení celkem100
Hodnocení Instaluj.cz40
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru44,33 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download FontBase
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama