stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

EasyReport

EasyReport 1.0.18

 CZ    ZDARMA   

 
Nástroj na kontrolu stavu sofwaroveho, hardwarového vybavení počítačů.
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení EasyReport manažerem stahování
 

OptimAccess EasyReport je freewarovou mutaci auditního modulu OptimAccess Computer Audit, který je součástí Desktop Management System OptimAccess.

OptimAccess EasyReport představuje účinný nástroj pro kontrolu stavu softwarového, hardwarového vybavení počítačů a počtu instalovaných licencí vybraného software v organizaci. Předností je transparentnost řešení a možnost získat informace o aktuálním stavu v každém okamžiku. OptimAccess EasyReport lze spustit z pevného, výměnného, USB nebo síťového disku a výsledný report je možné uložit do RTF souboru, případně přímo vytisknout. OptimAccess EasyReport obsahuje všechny softwarové balíky pro rozpoznání instalovaného software jako komerční OptimAccess Computer Audit.

Freeware OptimAccess EasyReport je významným pomocníkem pro pracovníky starající se o licenční podmínky nabytého software, hardwarové vybavení a optimalizaci počítačů organizace. Způsob provádění softwarového a hardwarového auditu je certifikován a je ve shodě s pravidly, zásadami a způsobem zabezpečení kontroly užívání počítačových programů dle usnesení vlády č. 624.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu EasyReport
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0.18
Výrobce   (vše od výrobce)SODATSW spol. s r.o.
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem467
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 0) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 05.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru1,70 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download EasyReport
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace