[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Fotky & Design >> Ostatní >> E.M. Free PowerPoint Video Converter
 
 

diskuse k programu E.M. Free PowerPoint Video Converter

Diskuse E.M. Free PowerPoint Video Converter

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

sepl · Zkušenost · uživatel obdrží odpověď emailem

Tak jsem si nainstaloval tento konvertor, ale výsledek nulový. Po spuštění konverze souboru pps pak i ppt s 32 slajdy a konverzi do AVI vše opticky běželo naprosto v pořádku. Jenže výsledek byl, že se pak v AVI zobrazil pouze první obrázek a celý záznam trval jen asi 5 sekund. Zvuk žádný. Pak jsem zkusil převést zvuk do formátu MP3 nastaveno na 128 kb/s a 44,1 kHz. Opět konverze peobíhala zdánlivě normálně, i zvuk byl slyšet a vytvořil se soubor MP3. A ten, ať jsem ho spouštěl v jakémkoliv přehrávači, zvuk žádný. Velikost souboru byla 2,78 MB a délka hraní 3:02 min. Tedy opticky vše OK. A navíc při přehrávání toho ticha mi přehrávač signalizoval vzorkovací rychlost 48 kHz. Má někdo podobnou zkušenost? Co dělám blbě?

Reagovat · 03. leden 2012 17:35

profilové foto

tab · Využití ?

Odzkoušeno a po několika pokusech se mi podařilo vypotit tohle: http://prezenter.webovastranka.cz/2575/4386_O&o.wmv ...pro zajimavost byl navíc jako výchozí program použit ZOHO..ale program powerpoint se chová naprosto stejně.Ignoruje !přechody! a některá nastavení animací.Problémy s vložením zvuku jsem vyřešil dodatečným ozvučením hotového videa.Když se přizpůsobí práce možnostem konvertoru tak to celkem jde, už proto, že je to jediný konvertor !! FREE !! který je bez reklamního loga!!na rozdíl od podobných trialových verzí Rozumí si však lépe se staršími verzemi offic.Ikdyž jako free verze má některé funkce zablokované mohou být u placené varianty jiné.Pracovat se s ním dá ale ocení to pouze ti, kteří nemají na placenou verzi podobného programu a přesto se na výsledném výstupu chtějí bezpodmínečně zbavit rušivého loga.

Reagovat · 25. srpen 2009 00:30

 
 
 
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world