kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

DS Komunikátor

DS Komunikátor 2.21

 CZ    TIP   

 
Pohodlná a komfortní práce s datovými schránkami
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení DS Komunikátor manažerem stahování
 

 DS Komunikátor

DS Komunikátor je program, který slouží k pohodlné a komfortní práci s datovými schránkami. Práce je podobná jako v Outlook Expressu. Můžete si založit uživatelské profily, které jsou přístupné pod jménem a heslem a v každém profilu neomezený počet uživatelů datových schránek. Komunikátorem pak můžete vytvořit a odeslat novou datovou zprávu, stáhnout přijaté datové zprávy, vyhledávat schránku a využívat mnoho dalších funkcí.

Verze GRATIS
Plně nahrazuje webové rozhraní datových schránek. Práce je však příjemnější a navíc jsou zprávy archivovány na vašem počítači (v systému DS vydrží zpráva pouze 90 dnů po jejím přečtení). Komunikace probíhá v bezpečnějším režimu než přes webový prohlížeč. Program vás též upozorní na blížící se konec platnosti hesla do datové schránky. V této verzi nemá uživatel nárok na poradenství k programu (možno dokoupit za 500,- Kč/rok).

Verze STANDARD
Nabízí navíc uložení zprávy ve formátu ZFO, který obsahuje veškeré zabezpečující údaje zprávy (podpis a časové razítko) a je možné tento formát otevřít v programu 602 Filler (možnost tisku obálky a další funkce). Můžete si založit uživatelské profily s přístupovými právy, takže ostatní uživatelé mají přístupné jen povolené funkce (nesmí např. odesílat, přijímat zprávy apod.) a vidí jen povolené zprávy. Tato verze umožňuje současnou práci s více schránkami najednou bez nutnosti odhlašovat a přihlašovat se ke každé z nich. Je zde i složka K odeslání, kam může uživatel, který nemá právo odesílat, připravit zprávy, které pak odešle uživatel s vyššími právy. Tuto verzi můžete napojit na jiné programy a dokumenty odesílat přímo z nich (např. elektronickou fakturu, hlášení zdravotním pojišťovnám apod.). Program umožňuje pohodlnou změnu hesla přímo z menu.

Verze PROFI
Umožňuje založit si v přijatých a odeslaných zprávách uživatelské podsložky a tak si třídit došlé a odeslané zprávy. Dál je možné označit zprávu, že bude viditelná v daných profilech – tím může nadřízený uživatel zpřístupnit zprávu jen některým podřízeným uživatelům. Tak má podřízený uživatel přístup jen ke zprávám, které jsou určené pro něj. Verze obsahuje panel, který zobrazuje nepřečtené nebo důležité zpráve ze všech schránek a umožňuje nastavit automatické stažení všech nových zpráv v nastavený čas.

 
 
 
 
 
Detail produktu DS Komunikátor
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.21
OmezeníDemo
Výrobce   (vše od výrobce)CSH spol. s r.o.
Stránka produktuhttp://www.csh.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem23
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru13,24 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceSQL server 2000/2005/2008/2012/2014
Oznámit novou verzi mailem
 
download DS Komunikátor
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world