stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Datum a čas >> dKalendar
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

dKalendar

dKalendar 2014.1.24

 CZ    TIP   

 
Evidence docházky pro nepravidelnou pracovní dobu
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení dKalendar manažerem stahování
 

 dKalendar

Program slouží k zaznamenávání docházky s nepravidelnou pracovní dobou. Má možnost zadávat různé druhy volna. Daný uživatel má super přehled o tom, kdy má kolik přesčasu nebo kolik hodin mu chybí do naplnění pracovního fondu. Pro veškerý druh volna má možnost nastavit si vlastní barvu. Pracovní fond si může nastavit sám nebo použít zadaný aplikací a stačí nastavit pouze počáteční datum.

Program obsahuje český a slovenský kalendář. Denno denně má možnost si dohledat i info aktuálního dne , kde najde : civilní kalendář, astronomický kalendář, čínský kalendář, juliánský kalendář, židovský kalendář.... V přehledech najde veškeré své poznámky , seznam jmen, svátků, liturgické jména a liturgické svátky aktuálního roku. Svou docházku si může vytisknout dle aktuálního období.

Výhody programu: Uživatel jasně vidí jak bude pracovat následující období a může si naplánovat svoji dovolenou, tak aby mu nechyběly hodiny, ale naopak, aby ještě ušetřil.

Aplikace je určena pro zaměstnance s nepravidelnou pracovní dobou - policisté , hasiči , zdravotnictví.... Ale rovněž pro dvousměnný, třísměnný provoz. Trial verze je na 12 měsíců.

Protože trial je na 12 měsíců , tak uživatel si nemůže nastavit vlastní GPS pozici na výpočet východu a západu slunce a měsíce. Také program obsahuje 3D sluneční soustavu, která není k dispozici v trial verzi ale jen v plné - placené verzi. 

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu dKalendar
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2014.1.24
Omezení12 měsíců
Výrobce   (vše od výrobce)Orionis Sk
Stránka produktuhttp://www.orionis.sk/
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem6
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/7/8
Velikost souboru3,46 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download dKalendar
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace