kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

DirectMail

DirectMail 1.1b

 CZ    TIP   

 
Systém pro odeslání hromadné pošty
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení DirectMail manažerem stahování
 

 DirectMail

DirectMail je nový produkt, který spojuje sílu elektronické pošty a reklamy. Oslovte statisíce i miliony uživatelů e-mailu jedním tahem.

DirectMail je výborným marketingovým nástrojem, který Vám pomocí jednoduchého průvodce pomůže s přípravou i realizací reklamních kampaní pomocí e-mailu. Má příjemný editor zpráv, kde můžete způsobem, jako ve Wordu vytvářet své reklamní zprávy obvyklým způsobem. K dispozici máte všechny běžně používané nástroje, včetně možnosti použít obrázky, tabulky apod. K předchozím kampaním se můžete vracet, upravovat je a případně znovu použít.

Pro zjednodušení práce a pro mnohem širší využití je v systému integrována funkce propojení s www stránkou, takže pokud máte informační stránku na webu, je velmi jednoduché ji systémem rozeslat. Přímo pomocí programu, bez nutnosti použít jakýkoliv poštovní server zprávy rovnou hromadně rozešlete.

Nemáte kontakty na potenciální příjemce? Nevadí! DirectMail obsahuje doplňkovou funkci pro prohledávání registru podnikatelských subjektů. Volitelně tak máte možnost přímo v programu vyhledávat a třídit veřejné informace dle kategorií subjektů a přehledně tak získat nové kontakty na své potenciální nové zákazníky. Dtabázi můžete rovnou použít a nově nalezené klienty rovnou oslovit. K dispozici je databáze čítající před dva miliony subjektů, které vlastní IČ. Pomocí přehledného průvodce přesně naleznete jen ty kontakty, které jsou přesně cíleni do Vašeho oboru podnikání.

 
 
 
 
 
Detail produktu DirectMail
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.1b
Omezeníomezení počtu příjemců a některých funkcí dle verze
Výrobce   (vše od výrobce)Radek Hemelík
Stránka produktuhttp://www.mysoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem297
Hodnocení Instaluj.cz
52
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 1) 
AVG a NOD32Kontrola dne 09.06.2018, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru2,56 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracePC s Windows a internetem
Oznámit novou verzi mailem
 
download DirectMail
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace