[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

D3D Enforcer

D3D Enforcer 1.1.1

 ZDARMA   

 
Úprava nastavení Direct3D
 

 

Stáhnout zdarma

 

 D3D Enforcer

D3D Enforcer je nástroj, který umožňuje upravit nastavení Direct3D pro vybrané aplikace. Dokáže injektovat vlastní DLL do cílového procesu, což mu umožňuje změnit nastavení Direct3D, jako je interval prezentace (VSync), počet back bufferů, swap efekt a počet snímků ve frontě pro renderování.

VSync je nastavení, které zajišťuje, že aplikace zobrazuje snímky pouze v přesně vymezených intervalech. To může pomoci snížit trhání obrazu, ale může také snížit výkon. D3D Enforcer vám umožňuje zapnout nebo vypnout VSync a také nastavit interval prezentace.

Číslo back bufferů je počet bufferů, které aplikace používá k ukládání snímků před jejich zobrazením. Vyšší počet back bufferů může pomoci snížit trhání obrazu, ale také může spotřebovat více paměti. D3D Enforcer vám umožňuje nastavit počet back bufferů.

Swap efekt je způsob, jakým aplikace zobrazuje snímky na obrazovce. Existuje několik různých swap efektů, každý s vlastními výhodami a nevýhodami. D3D Enforcer vám umožňuje vybrat swap efekt, který chcete použít.

D3D Enforcer je utilita, který vám umožňuje upravit nastavení Direct3D pro vybrané aplikace. Může vám pomoci zlepšit výkon, snížit trhání obrazu a přizpůsobit nastavení Direct3D vašim potřebám.

 
 
 
 
 
Detail produktu D3D Enforcer
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.1.1
Výrobce   (vše od výrobce)MSxDOS
Stránka produktuhttps://d3denforcer.netlify.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem11
Hodnocení Instaluj.cz20
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru77,81 KB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download D3D Enforcer
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama