[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Internet & Sítě >> Utility >> COM Port Assistant
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

COM Port Assistant

COM Port Assistant 1.0

 
Přizpůsobování komunikace skrze COM port
 

 

Stáhnout zdarma

 

 COM Port Assistant

COM Port Assistant je nástroj pro ladění komunikace přes sériový port. Slouží k testování a analýze komunikace mezi dvěma zařízeními připojenými přes sériový port. Nástroj umožňuje nastavit parametry připojení, jako je přenosová rychlost, parita, bytová velikost a počet stop bitů. Dále umožňuje odesílat datové pakety na cílový COM port. Datové pakety lze zadat ručně nebo lze vybrat soubor z počítače.

Nástroj je užitečný pro diagnostiku problémů s komunikací přes sériový port. Lze jej použít k identifikaci nesprávných parametrů připojení, chyb v datech nebo problémů s hardwarem. Nástroj je také užitečný pro testování nových aplikací, které komunikují přes sériový port.

Zde je několik příkladů použití nástroje:

• Identifikace nesprávných parametrů připojení: Pokud máte problém se komunikací mezi dvěma zařízeními připojenými přes sériový port, můžete pomocí nástroje COM Port Assistant zkontrolovat parametry připojení. Nástroj vám pomůže zjistit, zda jsou parametry připojení správně nastaveny.

• Identifikace chyb v datech: Pokud dostáváte chyby v datech, které jsou přenášena přes sériový port, můžete pomocí nástroje COM Port Assistant zobrazit data, která jsou přenášena. Nástroj vám pomůže identifikovat chyby v datech.

• Identifikace problémů s hardwarem: Pokud máte problém s hardwarem, který je připojen k sériovému portu, můžete pomocí nástroje COM Port Assistant zobrazit stav hardware. Nástroj vám pomůže identifikovat problémy s hardwarem.

Nástroj COM Port Assistant je užitečným nástrojem pro každého, kdo pracuje s sériovým portem. Nástroj je snadno použitelný a umožňuje diagnostikovat širokou škálu problémů s komunikací přes sériový port.

 
 
 
 
 
Detail produktu COM Port Assistant
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.0
Výrobce   (vše od výrobce)yongl
Stránka produktuhttp://abestshare.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem8
Hodnocení Instaluj.cz20
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 22.10.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Velikost souboru1,05 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download COM Port Assistant
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama