[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuChatALL

ChatALL 1.53.81

 ZDARMA   

 
Komunikujte paralelně s umělou inteligencí, jako jsou ChatGPT, Bing Chat, Bard, MOSS a další
 

 

Stáhnout zdarma

 

AI chatboti představují moderní technologii, kterou mnoho společností používá. Existuje mnoho různých druhů AI chatbotů, které mohou být použity, například ChatGPT, Bing, Bard nebo jiné. Při výběru byste se měli zamyslet, který je pro vaše účely nejvhodnější.

Jestliže se chcete dozvědět odpovědi na otázky, ChatALL je program, který vám může pomoci. Uživatelé mohou prostřednictvím programu současně chatovat s ChatGPT, Bing, Bard a dalšími podobnými modely z jednoho rozhraní, což Vám usnadňí určení nejvhodnějších odpovědí.

Pokud toužíte po více informacích o současných chatbotech s umělou inteligencí, aplikace na platformě Electron může být pro vás užitečná. Pomůže vám vybrat nejlepší odpověď na jednu otázku na základě více chatbotů. Mezi podporované chatboty patří ChatGPT, Bing, MOSS, Baidu's Wenxin Qianfan, iFlyTek's Spark a Google's Bard. Každý chatbot vyžaduje ověření prostřednictvím vašeho účtu. Ne všechny chatboty jsou k dispozici ve stejnou dobu, některé z nich fungují na základě pořadníku.

Poté, co odešlete svůj dotaz, chatboty vám odešlou odpověď. V závislosti na umělé inteligenci, kterou používáte, může tento postup trvat nějakou dobu, například jsme zjistili, že Bing je pomalejší než ChatGPT. Uživatelé mají možnost výběru mezi jedním, dvěma a třemi panely, které vám mohou pomoci prohlížet odpovědi snadněji. Program je relativně stabilní, ale bylo zaznamenáno několik potíží, které jsme museli vyřešit. Například jsme si všimli, že po dotazu na chatbota jsme museli aplikaci ukončit a znovu spustit, abychom mohli odeslat novou zprávu. Tento problém pravděpodobně souvisí s tím, jak jsou zpracovávány požadavky API.

ChatALL může pomoci uživatelům najít tu nejlepší odpověď mezi mnoha chatboty využívajícími umělou inteligenci. Pokud chcete souběžně komunikovat s Bing, ChatGPT, Bard a dalšími podobnými službami, zkuste aplikaci ChatALL.

Stáhnout ChatALL 64bit můžete zde...

 
 
 
 
 
Detail produktu ChatALL
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.53.81
Výrobce   (vše od výrobce)sunner
Stránka produktuhttps://github.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden2
Stažení celkem19
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 20.10.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 10/11
Velikost souboru235,41 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download ChatALL
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama