stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Basic Web Editor

Basic Web Editor 1.0

 TIP    ZDARMA   

 
Html editor se sadou funkcí pro tvorbu CSS a Javascriptu
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Basic Web Editor manažerem stahování
 

 Basic Web Editor

Velmi výkoný nástroj pro tvorbu www, který ocení zejména zkušenější uživatelé. Program v sobě integruje funkce pro snadné sestavování kódu nejen jazyka HTML, ale dnes již běžně používaných CSS stylů a jazyka Javascript. Program má určité odlišnosti proti svým vrstevníkům a to zejména v ovládání (přepínání jednotlivých funkcí,...). Tyto odlišnosti jsou poměrně těžko popsatelné a je nutno si patřičně vyzkoušet. Zajímavé je pravý sloupec základního rozhraní programu, který obsahuje vylistované html tagy pro jejich snadnou a rychlou aplikaci. Po kliknutí na příslušný tagový znak Vám vyběhne okno, kde je možné nastavit všechny další parametry příkazu.

Pro práci s jazykem javascript je integrována široká paleta základních scriptů (rozlišení prohlížeče, rollover,...), které se aplikují pomocí wizardů. Podobně se aplikujíc i CSS. Po vybrání oblasti stylů (tzn. např. úpravy fontů, pozadí, apod.) vám vyběhne okno, v které můžete provést nastavení všech parametrů dané příkazové sady. Zajímavou, ale dnes již samozřejmě poměrně rozšířenou funkcí je správa projektů, které umožní udržet kontrolu nad celistvostí Vaší práce.

Program samozřejmě v sobě obsahuje většinu již známých funkcí a zde jsou uvedeny spíše ty ne zcela obvyklé. Za negativní se dá považovat absence některých základních klávesových zkratek jako je např. Ctrl + O apod.Jinak je program určitě srovnatelný se známnějšími kolegy a za vyzkoušení určitě stojí.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Basic Web Editor
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0
Výrobce   (vše od výrobce)Code Generation
Stránka produktuhttp://www.codegeneration.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem566
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 0) 
AVG a NOD32Kontrola dne 19.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 95/98/NT/2000
Velikost souboru2,19 MB
Instalacene
Odinstalacene
Minimální konfiguraceprocesor Pentium, 32 MB RAM, 9 MB místa na disku, grafická karta zvládající rozlišení 800*600 s 256 barvami.
Oznámit novou verzi mailem
 
download Basic Web Editor
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace