[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Antiviry & Spyware >> Antivirové programy >> AVG Internet Security
 
 

diskuse k programu AVG Internet Security

Diskuse AVG Internet Security

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

Marie Lukešová · AVG internet Security · uživatel obdrží odpověď emailem

Před měsícem jsem po naběhnutí nabídky na ni přistoupila pro jedno zařízení na jeden roklChtěli kartu a to jsem neměla dělat, protože mi naúčtovali více zařízení. To jsem si s nimi již srovnala, ale nainstalovaný produkt stálé hlásí, že si mám znova objednat.Tak jakou to kvalitu mi nainstalovali??

Reagovat · 10. červenec 2020 11:48

profilové foto

Rajdek · Re: AVG internet Security · www.asoftis.cz

Doporučuji se obrátit ještě na podporu AVG, aby prověřili zda vám nestornovali celou objednávku a program je tak opět ve zkušební verzi, a je třeba zaplatit znovu již správnou variantu.

profilové foto

helajara · AVG security

Nevím jesli je lepší nez jiné ale jiny zkušební verze po skončení 30dnu jdou bez problému odinstalovat a AVG Security za boha nejde měl jsem ho na třech pc na zkoušku a nejde odistal.ani u jednoho píše to chybu v odinstal.ale podle mě to mají schválně nastavené. Nefandím tomuto antiráku. HJ.

Reagovat · 30. březen 2013 23:04

profilové foto

Peťo · senzačný program s dlhodobými oceneniami :) · uživatel obdrží odpověď emailem

tento program je úplne super lebo majú lepšiu detekciu jak ostatne a to som už vyskúšal veľa antivirusových programov a veľmi rýchlu kontrolu PC za 15 minút mi preskenoval celý PC 40GB s hlbokou heuristikouprehľadávaním a výsledok bol lepší jak Eset lebo tomu to trvalo skoro 45minút a nenašiel nič len keď som dal AVG tak mi našlo hneď 2 trojanov .a ani nezaberá veľa miesta v PC vynikajúca ochrana pre všetkých .

Reagovat · 21. leden 2012 18:22

 
 
 
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama