[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuAutopark

Autopark 2022.03.21 START

 CZ    TIP   

 
Systém Autopark je určen pro správu firemního vozového parku
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Autopark

Pomocí software Autopark - Kniha jízd vytvoříte rychle a snadno knihu jízd vašeho firemního, soukromého i vypůjčeného vozidla.

Program umožňuje zpětně rekonstruovat knihu jízd za minulé roky až do současnosti podle platné legislativy. Stačí zadat vaše pravidelné jízdy (určíte trasu a účel jízdy, četnost používání jízd v procentech, období výskytu jízdy, u firemního vozidla zadáte datumy a místa čerpání PHM a další...), upřesníte období a dny v týdnu kdy se vozidlo nepoužívalo, a průvodce vás krok za krokem povede sestavením knihy jízd - zadáte období roku a počet chybějících km, které chcete zrekonstruovat. A než dopijete svoji kávu, kniha jízd vašeho vozidla je hotová a můžete ji vytisknout na libovolnou tiskárnu. Navíc si vzhled tištěné knihy jízd upravíte přesně podle svých představ - můžete si určit šířky kolonek, nepotřebné údaje snadno vyřadíte z tisku, zvolíte si tisk na šířku nebo na výšku papíru. Jedna z mnoha dalších funkcí programu umožňuje i hromadné vkládání vzorových jízd pomocí ročního kalendáře - během chvilky tak vložíte jízdu třeba do padesáti dnů v roce. V programu si můžete evidovat i další výdaje na vozidlo (nákupy oleje, náhradních dílů, servisy apod.), sledovat spotřebu a statistiku všech dalších údajů za jednotlivé měsíce i za celý rok. Určitě využijete i Plánovač, který vás automaticky upozorní na termíny servisu, stk, výměnu pneu, leasing, povinné ručení atd. Uživatelé platebních tankovacích karet (Agip, ArmexOil, Benzina, BOROO, CCS, DFC, DKV, eMyto.sk, EuroOil, EUROWAG, FuelOmat, KM-PRONA, LeasePlan, LUKOIL, OMV, Premid, Shell, SILMET a Slovnaft) můžou načítat data v elektronické podobě, která jsou automaticky roztříděna do nákupů phm a ostatních výdajů jednotlivých vozidel. Stejně tak lze načíst také data z nejrozšířenějších GPS online/offline systémů. Tento program zkrátka umí vše, co pro pohodlné a rychlé sestavení knihy jízd budete potřebovat.


Pomocí software Autopark - Cestovní příkazy velice pohodlně a rychle vytvoříte domácí nebo zahraniční cestovní příkaz.

Program vypočítá zcela automaticky domácí i zahraniční stravné, kapesné, vyúčtuje poskytnuté zálohy, umí pracovat i se zahraničními měnami a dovede také spočítat náhradu za použití soukromého i vypůjčeného vozidla. Jedna z mnoha funkcí programu umožňuje kopírování cestovního příkazu do jiného dne, což využijete při stejných nebo podobných cestách. Navíc můžete zkopírovat libovolný cestovní příkaz pro jiného pracovníka, který vykonal stejnou pracovní cestu a je tedy zbytečné tentýž cestovní příkaz znova vytvářet. Program samozřejmě dokáže zkopírovat libovolné jízdy přímo z knihy jízd do cestovního příkazu a naopak. K dispozici je také spousta užitečných databází jako jsou sazby domácího i zahraničního stravného, vývoj cen pohonných hmot, základních náhrad a mnoho dalších. Lze také stáhnout aktuální kurzy zahraničních měn přímo z internetu, ze serveru České národní banky. Po automatickém vyúčtování program vytiskne dokonalý a pěkně vypadající cestovní příkaz ve standardní podobě, který znáte z praxe.


Pro rychlý a komfortní výpočet vzdáleností tras a zobrazení v mapě lze použít podrobné Mapy České republiky, Slovenské republiky a Evropy. Zadání trasy a výpočet km je přitom velice jednoduchý a intuitivní. Je možné provést jak běžný slovní zápis trasy (např. Praha, Brno, Praha) a ponechat na programu, aby sám vyhledal odpovídající vzdálenost v km, nebo je možné trasu sestavit z libovolně zvolených bodů přímo v mapě. Pro tyto účely je také možné si vytvořit vlastní databázi uživatelských objektů. Mapy jsou zobrazovány v samostatném okně, je tedy možné si je zvětšit na celou obrazovku nebo podle potřeby. Všechny Mapy jsou připraveny ve spolupráci s renomovanou firmou Mapy.cz, s.r.o. a jsou průběžně aktualizovány. START verze slouží uživateli k vyzkoušení programu. Data pořízená v této verzi je možno po zakoupení použít v ostré verzi programu, a pokračovat v práci!

 
 
 
 
 
Detail produktu Autopark
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2022.03.21 START
Výrobce   (vše od výrobce)Autologis
Stránka produktuhttp://www.autologis.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden12
Stažení celkem3 076
Hodnocení Instaluj.cz54
Hodnocení uživatelé
3.8 (4 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 3) 
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru48,18 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Autopark
  
Naše cena
1 080 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.Stomedic  CZ 64
2.Knihy jízd  CZ 62
3.Bankovní účty  CZ 52
4.PRO100  CZ 42
5.Calibre35
6.DocX Viewer28
7.pdfFactory Pro25
8.AccessFix25
9.Evidence objednávek  CZ 21
10.ISDOC Reader  CZ 18
11.PC štítky  CZ 18
12.Cestovní příkazy s automapou  CZ 18
13.KaPiGraf  CZ 17
14.CENKROS 4  CZ 16
15.Evernote16
16.CRMfree  CZ 16
17.Datovka  CZ 15
18.Cutter15
19.WordFIX14
20.Kutools for Outlook12

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama