[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Ostatní >> AutoLeaveMeeting
 
 

zpět na výpis

ikona programuAutoLeaveMeeting

AutoLeaveMeeting 1.0

 TIP    ZDARMA   

 
Automatické zavírání programů pro online schůzky
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 AutoLeaveMeeting

AutoLeaveMeeting je chytrý nástroj, který vám pomůže chránit soukromí doma automatickým zavíráním programů pro webové schůzky, jako jsou Zoom, Microsoft Teams, Skype a další.

Práce z domova je trend, který se v posledních letech velmi rozšířil. Někdy se může stát, že se zapomenete odhlásit ze schůzky přes Skype nebo Zoom, a necháte tak své osobní záležitosti otevřeně odposlouchávat. Abyste se tomuto scénáři vyhnuli, můžete vyzkoušet službu AutoLeaveMeeting. Tento nenáročný nástroj se odhlásí z jakékoli online schůzky, když nezaznamená žádný zvukový výstup.

Program AutoLeaveMeeting v podstatě nedělá nic jiného, než že sleduje zvukový výstup počítače a pak zavře předem vybrané okno programu, když se nějakou dobu neozývá žádný zvuk.

Na běžných schůzkách se jen zřídkakdy vyskytují pauzy v hovoru, které by trvaly déle než 5 až 10 sekund: vždy někdo něco řekne. V nastavení funkce AutoLeaveMeeting mohou uživatelé nastavit dobu ticha v rozmezí 5 až 600 sekund, po jejímž uplynutí se určitý proces automaticky ukončí.

Pokud program, který používáte pro konference, není v seznamu AutoLeaveMeeting, nezoufejte, existuje řešení. Stačí nástroj (AutoLeaveMeeting) zavřít a znovu spustit.

Celkově lze říci, že AutoLeaveMeeting je bezpečnostní aplikace, která chrání vaše soukromí tím, že vás odhlásí z jakékoli online schůzky bez ohledu na platformu, i když na to zapomenete. Pomocí časového intervalu se ujistěte, že všichni domluvili, a poté, co se rozhostí ticho, začne odpočítávání. Aplikace je také intuitivní a velmi snadno se v ní orientuje, což je velké plus pro příležitostné nebo netechnické uživatele.

 
 
 
 
 
Detail produktu AutoLeaveMeeting
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0
Výrobce   (vše od výrobce)AutoClose
Stránka produktuhttps://autoclose.net
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 15.02.2023, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Velikost souboru1,35 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download AutoLeaveMeeting
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama