kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Fotky & Design >> 3D nástroje >> Artlantis Studio
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Artlantis Studio

Artlantis Studio 5.1.2.4

 TIP   

 
Profesionální návrh objektů ve 3D
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Artlantis Studio pomocí akcelerátoru
 

 Artlantis Studio

Artlantis Studio je samostatně fungující vizualizační program svými funkcemi a nástroji zaměřený na architekturu a design a svým ovládáním určený do rukou architektů, nikoli profesionálních vizualizátorů. Hlavními kritérii kvality programu jsou pro vývojáře, firmu Abvent, jednoduchost ovládání, co nejkratší čas pro nastavení projektu a rychlost výpočtu. Důležitá je i (fyzikální) přesnost výsledných rendrů, ovšem ta nesmí mít negativní vliv na předchozí hlediska. Proto lze Artlantis rozšířit o zásuvný modul s enginem Maxwell Render. Artlantis je dodáván ve dvou verzích: Artlantis Render pro zpracování statických obrázků a Artlantis Studio, který rozšiřuje možnosti Renderu o schopnost zpracování animací a virtuálních panoramat.
Artlantis maximálně využívá rozlišení monitoru, ovládání programu je navrženo tak, aby počet kliknutí potřebných pro přístup k požadované funkci byl co nejmenší. Interface je plně standardizovaný dle MacOS a Windows, je založen na jednom nastavitelném pracovním okně. Tzv. inspektoři jsou seskupeni v horní části obrazovky, seznamy nalevo a katalog dole, prostor pro pracovní náhled je maximalizován. Artlantis vychází z originálního konceptu interaktivního náhledového okna, které se v reálném čase aktualizuje. Extrémně rychlý způsob výpočtů zahrnuje radiozitu a raytracing. Práce v Artlantisu je rychlá a přehledná díky systému ukládaných pohledů, resp. scén. Ke scéně patří nejen poloha a nastavení kamery, ale i datum, hodina, zdroje světel, pozadí a kombinace vrstev. Seznam pohledů je ve formě malých náhledů zobrazován po levé straně obrazovky.

Artlantis je nezávislý vizualizační program, který dokáže pracovat s projekty vytvořenými v různých CAD/BIM programech. Artlantis má přímé propojení s programy ArchiCAD™, Revit™, SketchUp™, Rhinoceros®, Vectorworks™ a Arc+™. Prostřednictvím komunikačních můstků (add-ons) pracuje s datovými formáty DWF, OBJ, FBX, DXF, DWG a 3DS.

 
 
 
 
 
Detail produktu Artlantis Studio
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 5.1.2.4
OmezeníDemo
Výrobce   (vše od výrobce)Artlantis
Stránka produktuhttp://www.artlantis.com/
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem80
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows Vista/7/8/10
Velikost souboru489,77 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Artlantis Studio
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace