stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Ostatní >> Archiver
 
 

zpět na výpis

Archiver

Archiver 4.0

 ZDARMA   

 
Program pro správu archivu FD, CD, DVD, ZIP a dalších médií
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Archiver manažerem stahování
 

ARCHIVER je určen všem uživatelům PC, kteří vlastní více disket, HD, CD, DVD, ZIP nebo jiných médií a chtějí tento archiv efektivně a snadno spravovat a dávají přednost systému dvou panelů před rozhraním windows exploreru.

ARCHIVER umožňuje načíst obsah médií a pak bez jejich fyzické přítomnosti provádět řadu funkcí. Především FIND, SEARCH, COMPARE a DUPLICITY. Na fyzicky dostupných médiích podporuje ještě funkce běžného souborového manažeru. Všechny funkce (až na několik vyjímek) transparentně pracují s obsahy souborů ZIP/ARJ/RAR včetně jejich adresářové struktury.

FIND - umožňuje velmi rychle najít požadované soubory kdekoli (i uvnitř komprimovaných souborů) v archivu nebo na fyzickém disku. Vyhledávání souborů je možné provést v jakékoli části adresářového stromu nebo na jednom nebo více archivech s možností vyhledávat nejen podle souborové masky, ale také podle velikosti, data a komentáře souboru (každý soubor v archivu je možné doplnit komentářem; komentář lze načítat i automaticky např. ze souborů FILEID.DIZ nebo DIRINFO apod.). Výsledky hledání jsou přehledně zobrazeny a je možné je přenést do panelu a provést se seznamem další operace (pro fyziké médium např. copy, delete).

SEARCH - umožňuje zjistit zda soubory v nastaveném adresáři jsou již uloženy ve zvolené části archivu nebo na jiném médiu. Jako základní podmínka pro hledání je shodné jméno souboru, jako doplňující podmínky je možné zvolit velikost, datum a atributy souboru. Je též možné kontrolovat soubory na binární shodu (využívá se 32b CRC).

COMPARE - umožňuje zjistit rozdíly mezi dvěma adresářovými stromy. Jako základní podmínka pro hledání je shodné jméno souboru, jako doplňující podmínky je možné zvolit velikost,datum a atributy souboru. Je též možné kontrolovat soubory na binární shodu pomocí 32b CRC. Pokud si například načtete obsah disku a ten po určité době porovnáte s aktuálním stavem, získáte velmi rychle přehled o všech provedených změnách. Velmi snadno tak můžete zjistit všechny změny na disku po instalaci nějaké aplikace. Můžete tuto funkci velmi dobře použít pro kontrolu zápisu CDR (binární porovnání obsahu CD se vzorem na HDD ušetří spoustu času především při větším počtu kopií).

DUPLICITY - ve zvolené sadě médií umožňuje podle zadaných kritérií vyhledávat duplicitní soubory. Pokud si například načtete obsah síťového disku s domovskými adresáři uživatelů, během chvíle zjistíte kolikrát a kde najdete například pkzip.exe, arj.exe apod. 

FREEWARE - soubor archiver.key není k dispozici - tuto verzi si můžete volně stáhnout, bezplatně používat i dále šířit (pokud budou šířeny všechny soubory a bez jakýchkoli úprav). V režimu freeware není přístupná práce s obsahem komprimovaných souborů ZIP/ARJ/RAR, všechny ostatní funkce jsou shodné s registrovanou verzí. Pokud hodláte používat Archiver častěji doporučujeme program zaregistrovat. Podpoříte tím především jeho další vývoj. Budete pak moci pracovat s obsahy komprimovaných souborů jak na reálných médiích tak i v archivu a využít doplňující utility (více najdete na záložce utility).

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Archiver
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 4.0
Výrobce   (vše od výrobce)QuakSoft
Stránka produktuhttp://mujweb.cz
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem94
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 08.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru1 008,79 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Archiver
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace