Hotel Brno | Předokenní rolety | Kované ploty

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Bezpečnost >> Zabezpečení souborů >> TrustPort eSign Pro
 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

TrustPort eSign Pro

TrustPort eSign Pro 2.0 Build 11.0.0.4415

 CZ    TIP   

 
Šifrování, podepisování, časová razítka pro vaše dokumenty
 

 

 

TrustPort eSign Pro je ideální softwarové řešení pro věrohodnou a diskrétní výměnu dokumentů. Opatří dokumenty elektronickým podpisem, zabezpečí obsah dokumentů šifrováním. Nabízí tak bezpečnou komunikaci v nebezpečném prostředí internetu.


Vlastnosti:

Elektronické podepisování a ověřování
Jednoduchým způsobem můžete opatřit jeden či více dokumentů elektronickým podpisem. Stačí tyto dokumenty označit, klepnout na ně pravým tlačítkem myši a zvolit příslušný příkaz z kontextové nabídky. Stejně snadno lze pomocí kontextové nabídky ověřit platnost elektronického podpisu u vámi přijatého dokumentu.

Průvodce podepisováním a šifrováním
Rychlou a přehlednou práci s dokumenty umožňuje průvodce podepisováním a šifrováním. Jeho úvodní stránka vám dá na výběr, co chcete s dokumentem udělat. Nabídne vám podepsání dokumentu, zašifrování dokumentu, přidělení časového razítka, současné podepsání i zašifrování.

Časové razítkování
Spolu s elektronickým podpisem lze dokument opatřit časovým razítkem. Jedná se o nezpochybnitelné ověření času podepsání dokumentu, garantované nezávislou autoritou časových razítek. Obvykle je autorita časových razítek součástí některé certifikační autority. Jako výchozí je nastavena autorita časových razítek společnosti TrustPort.

Zpracování PDF dokumentů
Tento software umožňuje šifrování, podepisování a časové razítkování PDF bez nutnosti použití drahého originálního softwaru pro editaci PDF. Pro rozšifrování dokumentu a ověření podpisu navíc příjemce nepotřebuje žádný jiný software kromě bezplatné aplikace Adobe Reader. Náš software je tak skutečně univerzálně použitelný, bez ohledu na programové vybavení příjemců vašich dokumentů.

Získání digitálního certifikátu
Podmínkou elektronického podepisování dokumentů je vlastnictví digitálního certifikátu. Software vám na základě vámi poskytnutých údajů vygeneruje žádost, kterou pak můžete poslat certifikační autoritě podle svého výběru. Certifikační autorita žádost ověří a vystaví vám digitální certifikát. Než si certifikát necháte vystavit, seznamte se s podmínkami stanovenými danou certifikační autoritou.

Chráněná úložiště certifikátů a šifrovacích klíčů
Platný digitální certifikát můžete importovat do chráněného úložiště. Od okamžiku uložení lze certifikát používat k podepisování. Smyslem chráněného úložiště je zabránit odcizení a zneužití certifikátů. Software rozlišuje zejména úložiště místní a přenosná. Místní úložiště se nacházejí na pevném disku počítače, přenosná na tokenu nebo na čipové kartě.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu TrustPort eSign Pro
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.0 Build 11.0.0.4415
Výrobce   (vše od výrobce)TrustPort a.s.
Stránka produktuhttp://www.trustport.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem341
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 16.05.2016, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/2003/Vista/7
Velikost souboru6,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Kód na Vaši stránku
download TrustPort eSign Pro
  
Cena522,00 Kč vč. DPH
Naše cena407 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 
Server je denně kontrolován antivirovým systémem AVG

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  přidat do oblíbených

(c) 2005-2016 PS Media s.r.o. - digital world
 

              

DIGITÁLNÍ SVĚT? TO JE NÁŠ SVĚT! Tato firma je držitelem Certifikátu Prověřená Společnost                 

 

Online hry zdarmaVše o programu DVDFabHry zdarma na Hernibox, Slovník křížovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace