[ Zavřít ] 

O programu DriverPack Solution

Doba kdy byla instalace ovladačů komplikovaná a složitá, kdy ji bylo třeba svěřit odborníkům v oboru IT, je již pryč. Jsme rádi že Vám můžeme představit tento program DriverPack Solution, který nainstaluje vaše ovladače do počítače na jedno kliknutí.

Celý systém vyhledávání ovladačů je postaven na unikátním ID hardware, který má každé zařízení připojené k PC ať už do slotu PCI, AGP, PCI-E nebo přes USB či integrované na základní desce, díky tomuto HW klíči se dohledá v obrovské databázi potřebný ovladač a program jej automaticky nainstaluje a integruje do vašeho systému Windows.

Tento program dokáže nejen instalovat nové ovladače, ale i také aktualizovat ovladače stávající v systému Windows, pokud se na Vašem počítači nalézá starší ovladač progam pozná novější verzi a aktualizuje ho. 

Díky tomuto programu lze i snadno opravit některé problémy s hardware, pokud zařízení nefunguje správně, stačí použít tuto aplikaci a nechat ovladače aktualizovat, ovladače starší se aktualizují a doplňí se chybějící soubory a zařízení se Vám následně rozjede jak má. 

Program je plně lokalizován do Českého jazyka, takže se nemusíte obávat komunikační bariéry, mezí další přednosti programu také patří zálohování stávajících ovladačů před reinstalací Windows, instalace běžných programů do základních čistých Windows, dektekce stavu počítače jako je nainstalovaný antivirový program, zabezpečení systému, místo na disku apod.

Co tedy program obsahuje:

  • instalace nový ovladačů z obrovské databáze 
  • aktualizace stávajích ovladačů 
  • oprava chybně pracujích ovladačů
  • záloha a obnova ovladačů např. při reinstalaci systému
  • automatická tichá instalace základních programů 
  • kontrola bezpečnosti počítače