Hotel Brno | Předokenní rolety | Kované ploty

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

MRP Video

MRP Video 5

 CZ    TIP   

 
Kamerový systém na monitorování a střežení objektů
 

 

 

 MRP Video

MRP Video - Monitorovací a střežicí videosystémy s dálkovým přenosem obrazu po internetu, počítačových sítích a telefonních linkách.

MRP-Kamerový systém je počítačový monitorovací a střežicí videosystém, který umožňuje přenášet obraz po internetu, sítích LAN a telefonních sítích. Tento osvědčený bezpečnostní systém ocení všichni majitelé firem, obchodů, rodinných domů a firmy zabezpečující ostrahu objektů.

Základní možnosti systému

 • Monitorování
  Pomocí Video serveru můžete monitorovat jeden až dvacet objektů (16 analogových kamer + 4 IP kamery) a snímky z daných objektů ukládat na pevný disk. Systém umožňuje analyzovat události až několik měsíců zpětně.
  Nová verze 5 přináší vyšší rozlišení a rychlejší zobrazování a ukládání snímků.
  V distribuci zůstává i verze 4, kterou nyní můžete zakoupit za výhodnější ceny.
 • Střežení
  Na jednotlivých sledovaných objektech lze nastavit zóny střežení. Při narušení těchto zón Video-server událost zaznamená na pevný disk a dále se může bez zásahu obsluhy spojit se stanicí Video-klient ve vzdáleném objektu a odesílat jí snímky narušitele, umožňuje odeslat poplachové textové zprávy (SMS) se seznamem narušených kamer a poplachové multimediální zprávy (MMS), WAP zprávy a e-maily se snímky narušené kamery. MRP-Video klient při přijetí hlášení o poplachu dokáže na Vás promluvit lidským hlasem. V provedeních disponujících vstupy a výstupy (Standard, Professional verze 4.x) může Video server při poplachu sepnout výstup a tím, např. spustit sirénu.
 • Vzdálené monitorování a řízení
  Z libovolného místa na světě, prostřednictvím Internetu nebo běžného telefonního připojení, můžete sledovat, co se právě děje ve Vaší firmě nebo u Vás doma. Také můžete prohlížet archivní snímky, protokol událostí a nastavovat střežení Video serveru a parametry jednotlivých kamer. Video server můžete také ovládat prostřednictvím SMS zpráv a nechat si na vyžádání zaslat snímky z vybraných kamer prostřednictvím MMS a WAP zpráv.
 • Plánování
  Video server umožňuje naplánovat spuštění jednotlivých akcí a to tak, aby se mohly provádět jak opakovaně (např. v určité dny v týdnu) tak i jednorázově. Naplánování lze provázat se státními svátky. Díky tomu můžete Video server ve Vaší firmě nastavit tak, aby mimo pracovní dobu střežil a zasílal Vám poplachové snímky na mobilní telefon a v pracovní době pouze archivoval snímky z vybraných kamer.

Zkušební verzí je klientská část software MRP-Kamerový systém, která je nakonfigurována na spojení přes Internet na náš firemní server. Zpřístupněno je několik kamer, které si můžete prohlédnout.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu MRP Video
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 5
Výrobce   (vše od výrobce)MRP Informatics
Stránka produktuhttp://www.mrp.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem140
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 18.05.2016, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7
Velikost souboru6,13 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Kód na Vaši stránku
download MRP Video
  
 
 
Server je denně kontrolován antivirovým systémem AVG

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  přidat do oblíbených

(c) 2005-2016 PS Media s.r.o. - digital world
 

              

DIGITÁLNÍ SVĚT? TO JE NÁŠ SVĚT! Tato firma je držitelem Certifikátu Prověřená Společnost                 

 

Online hry zdarmaVše o programu DVDFabHry zdarma na Hernibox, Slovník křížovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace