Docházka GIRITON

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Sport >> FIFA
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

FIFA

FIFA 14

 TIP   

 
Díky inovacím mnohonásobně oceněného herního systému vtáhne FIFA 14 hráče do dění a atmosféry okolo fotbalového zápasu
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení FIFA pomocí akcelerátoru
 

 FIFA

Globální síť přestupů - Revoluční proměna režimu kariéry. Vyzkoušejte si, jak to chodí ve světě profesionálního skautingu hráčů při hledání špičkových talentů po celém světě. Rozvíjejte a upravujte si vlastní síť skautů podle aktuálních potřeb. Sledujte fotbalisty, abyste mohli najít ty, kteří díky svým vlastnostem vhodně posílí váš tým v přestupových obdobích. Nové centrum skautingu umožní jednoduchou navigaci, méně přechodů na jiné obrazovky a živý proud informací z hlášení skautů.
 
Čistá střela - Postavte se tak, aby střela perfektně sedla. Systém střelby doznal určitých úprav. Fotbalisté nyní disponují takovým stupněm inteligence, který jim umožní upravit postavení a úhel těla k tomu, aby vystřelili na branku nejlepším možným způsobem. Zasáhnete-li míč přesně, odměnou vám možná bude skvělý pocit z krásné branky. Hráči však umí nebezpečně vystřelit, i když jsou vyvedeni z rovnováhy, či pod tlakem.
 
Krytí míče - Dominance ve středu pole a diktování tempa hry. Při driblování v jakékoli rychlosti se můžete zbavit obránce, či mu zablokovat cestu k míči. Při hře ve středu pole ve snaze diktovat tempo zápasu využijete možnosti pokrytí míče. V soubojích tělo na tělo si můžete vybojovat lepší pozici pro přijetí přihrávky a poté se odpoutat od obránce s cílem dostat se do gólové šance.
 
Reálná fyzika míče - Autentický let míče a jeho ovládání. Do míče nyní můžete kopnout techničtěji a razantněji. Díky fyzikálně realističtějšímu chování míče lze lépe stanovit jeho dráhu letu. Hráči tak mohou střílet tvrději z dálky, vysílat přesné rány, kdy míč pomalu stoupá vzhůru nebo ohrožovat brankáře prudce padajícími či rafinovaně zakroucenými pokusy, podobně jako skuteční fotbalisté.
 
Týmová inteligence - Lepší podpora a spolupráce spoluhráčů. Díky tomu, že hráči přijímají lepší rozhodnutí, mohou těsněji a chytřeji bránit soupeře a lépe odhadovat trasy jejich náběhů. Bránící hráči samostatně vyhodnocují situace, kdy je vhodné poskytnout podporu či pokusit se vybojovat zpět ztracený míč. Útočící hráči mají k dispozici nové způsoby oklamání protivníka a překonávání jeho kompaktnější a inteligentnější obranné hry. Sami se lépe nabízejí ve volných prostorech, nabíhají podél obranné linie a mění rychlost pohybu.
 

EA chce vnést do FIFY 15 víc vášně MAGAZÍN

náhledElectronics Arts chce nechat fotbalové hvězdy ve hře FIFA 15 bláznit či vyjadřovat vztek na hřišti, stejně jako to dělají reální hráči. Nová verze této sportovní hry chce poskytnout fotbalistům na obrazovce „emoční inteligenci“,...

Celý článek...

 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu FIFA
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 14
OmezeníDemo
Výrobce   (vše od výrobce)Electronic Arts
Stránka produktuhttp://www.ea.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden20
Stažení celkem466
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows Vista/7
Velikost souboru707,20 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download FIFA
  
 

V NABÍDCE

za akční cenu

 

 

 

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2016 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace