[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Stojí za pozornost
 
 

STOJÍ ZA POZORNOST

 

AutoDialogs

AutoDialogs 2.8

Přístup k Vašim oblíbeným složkám nebyl nikdy rychlejší a jednodušší. S pomocí AutoDialogs si složky během chvilky nastavíte pro kterékoliv dialogové okno.

 

KooRaRoo Media

KooRaRoo Media 2.5.0.0

Potřebujete sdílet multimediální soubory, jako jsou videa a osobní fotografie a pak si je na domácích DLNA povolených zařízeních zobrazit? Pak je tu pro Vás KooRaRoo Media.

 

Vivaldi

Vivaldi 6.5

Vivaldi je rychlý, ale také vybavený mnohými funkcemi, vysoce flexibilní a především beroucí ohled na požadavky svých uživatelů.

 

Google Web Designer

Google Web Designer 6.0.1.0801

Google Web Designer Vám umožní vytvářet poutavé, interaktivní návrhy a animace, založené na HTML5, které lze spustit na jakémkoli zařízení.

 

Seznam prohlížeč

Seznam prohlížeč

Seznam prohlížeč je první verzi internetového prohlížeče s nejjednodušším přístupem na Seznam.cz. Stačí jeden klik a jste tam. Prohlížeč neobsahuje nic, co by zpomalovalo rychlost načítání a zároveň brání v instalaci všem nechtěným lištám a doplňkům, které ohrožují Váš počítač. Nyní již nemusíte zadávat dotaz do vyhledávacího pole. Hledat, co neznáte, můžete chytře přímo v adresním řádku.

 

Pošta a kancelář

Pošta a kancelář 5.3

Pomocí programu Pošta a Kancelář hravě zvládnete vyplnit poštovní poukázku, dobírkovou poukázku, podací arch, dodejku, naskenovaný formulář, či popsat obálku během několika málo okamžiků a to přehledně a čitelně. Součástí programu jsou již vytvořené formuláře a obálky. Od verze 3 program obsahuje fulltextové vyhledávání, možnost kompletní zálohy dat, nastavení pořadí kolonek a také slovenské formuláře! Program tedy mohou využivat všichni, kteří vyplňují slovenské složenky apod. Nová verze vylepšuje kvalitu tisku a zobrazení formulářů, profily databáze adresáře i odesílacích údajů, možnost nastavit datum kolonky aj.

 

MultiBit

MultiBit 0.5.19

MultiBit je mezinárodní peněženka pro digitální měnu Bitcoin. MultiBit je jednoduchý a bezpečný klient, který Vám umožní provádět transakce nebo nepřetržitě sledovat informace o aktuálním zůstatku Vaší peněženky. K dispozici je multijazyčné uživatelské rozhraní a správa většího počtu Bitcoin peněženek, dále umožní import soukromého klíče z privátních souborů.

 

MahJong Suite

MahJong Suite 2024 v21.0

Zahrajte si MahJong Suite a získejte nejvyšší skóre! Hra nabízí unikátní statistický systém. Každá hra Mahjong má miliardy možností, proto budete mít vždy zcela jedinečnou hru, bez ohledu na to, kolikrát budete hrát! Špičkový MahJong zaručeně pohltí celou hodinu.

 

Windows 10 Technical preview Enterprise 64bit

Windows 10 Technical preview Enterprise 64bit

Microsoft nový operační systém nazval Windows 10 namísto očekávaného Windows 9, nyní vychází jako Technical preview. Mezi novinky patří očekávaná nabídka start, v nabídce start je zpět i vyhledávání, které bylo zrychleno a vylepšeno, umí hledat i na webu. Nyní ke stažení i varianta Enterprise, která obsahuje funkce navíc oproti základní verzi.

 

Windows 10 CZ Preview 32bit

Windows 10 CZ Preview 32bit insider build 10162

Microsoft nový operační systém nazval Windows 10 namísto očekávaného Windows 9, nyní vychází jako Technical preview. Mezi novinky patří očekávaná nabídka start, v nabídce start je zpět i vyhledávání, které bylo zrychleno a vylepšeno, umí hledat i na webu.

 

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama