[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

diskuse k programu PDFCreator

Diskuse PDFCreator

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

danik · super

páni

Reagovat · 01. červen 2020 20:08

profilové foto

Majk · Prasata ! ! ! ! ! ! V ODKAZU NA STAHOVÁNÍ

Obsahuje potenciálně nechtěný software Win32/InstallMonetizer.AQ potentially unwanted. Detekoval NOD32. Software, který se chystáte stáhnout může obsahovat volbu pro instalaci toolbaru nebo může změnit domovskou stránku Vašeho webového prohlížeče či nějak nabourává vaše soukromí a proto bývá antivirem často považován za virus potentialy unwanted nebo potentialy unsafe v překladu potenciálně nežádoucí nebo potenciálně nebezpečný. V případě software se jedná o určitou formu spyware. Instalaci toolbaru či změnu domovské stránky můžete zrušit obvykle v průvodci instalace tohoto programu, není to ale podmínkou. Samotný program pak přímo neohrožuje Váš počítač. Pokud budete pokračovat, je možné že Váš antivirový program začne po stažení souboru nebo i před stažením hlásit virus nebo spyware.

Reagovat · 09. březen 2017 22:36

profilové foto

gogo · Instalace neproběhla. · uživatel obdrží odpověď emailem

Verze 2.1.1. mi nešla vůbec naistalovat. Zkoušel jsem to 5x. Pravidelně se to seklo při vlastní instalaci, kde se souběžně otvíralo okno s infoškou o instalaci Ad-Aware. Mám OS WIN 8.1 a PC Lenovo. Nepomohlo ani stažení souboru z webovek výrobce.

Reagovat · 18. duben 2015 15:21

profilové foto

danik · Re: Instalace neproběhla.

ale ano mě proběhla

 
 
 
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama