stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

Nero Classic

Nero Classic 2017 v1.10.0.4

 CZ    TIP   

 
Jeden z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších multimediálních softwarů!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Nero Classic manažerem stahování
 

 Nero Classic

Ponořte se se sadou Nero 2017 Classic naplno do svého digitálního života. Klasika v novém kabátu vám přináší výhody ve všech oblastech: kreativnímu a rychlému zpracování, nejvyšší míře zabezpečení při vypalování, vysoké výsledné kvalitě, snadnému exportování a prožitku z množstvím hudebních souborů, fotek i videí. 

VYPALUJTE A ARCHIVUJTE
Ať už jde o CD, DVD nebo Blu-ray disky, svěřte kopírování a vypalování svých cenných dat ověřenému specialistovi ? svěřte je sadě Nero 2017 Classic. Ještě snadnější je to s aplikací Nero QuickStart, která vám umožní ovládat nejdůležitější funkce jediným stisknutím tlačítka. Díky technologii SecurDisc 4.0 s 256bitovým šifrováním, ochranou heslem a optimalizační technologií si navíc můžete být naprosto jisti, že vaše data budou žít dlouhým a spokojeným životem. Snadno a kvalitně také vypálíte audio CD, a to včetně obalu alba a s automatickým vylepšením zvuku.

VYTVÁŘEJTE A UPRAVUJTE
Stačí nahrát svá videa, fotky nebo hudbu z téměř jakéhokoli koncového zařízení do počítače, přetáhnout je na startovní obrazovku sady Nero 2017 Classic a už se ocitáte přímo uvnitř vašeho osobního multimediálního studia! Během okamžiku obohatíte svá videa o kreativní efekty, nastavíte přechody, vložíte stylový text nebo si usnadníte práci a jednoduše použijete jednu z mnoha šablon. Jedním tahem dokonce můžete exportovat jednotlivé scény z dlouhých videí. Díky tomu snadno vytvoříte například DVD-Video či Blu-ray disk s menu nebo vykouzlíte prvotřídní diashow z vašich vzpomínek z dovolené.

RIPUJTE A KONVERTUJTE
Ať už DVD-Videa*, audio CD nebo video a audiosoubory*, Nero 2017 Classic převede do vašich oblíbených video a audioformátů téměř cokoli. Obzvlášť snadné je vytváření front pro vaše plánované konverze. Ještě jednodušší je převádění videodisků a audio CD jedním kliknutím přímo na vaše mobilní zařízení: zapojíte, zvolíte titul, převedete, hotovo. Podporována jsou i nejnovější mobilní koncová zařízení. A díky Gracenote máte nyní možnost řadit a přehrávat hudební tituly na vašem mobilním zařízení dokonce podle obalů alb.
*Pouze média bez ochrany proti kopírování.

PŘEHRÁVEJTE A STREAMUJTE
Už vás nebaví nekonečné hledání toho správného souboru? Díky třídění podle obličejů, míst a dalších kritérií máte s aplikací Nero MediaHome vždy přehled o svých fotkách, filmech a hudbě a můžete je tak bez obtíží zakomponovat do svých projektů. To ale není vše: Nero MediaHome je kromě toho také výkonným audio a videopřehrávačem, který vám umožní přehrávat DVD-Videa, audio CD i audio a videosoubory, včetně titulků. Bezplatná aplikace Nero MediaHome WiFi Sync vám navíc zaručí, že vaše zařízení s iOS a Androidem nebudou v ničem zaostávat za vaší knihovnou médií. Pokud se ale váš multimediální život odehrává spíše na velké obrazovce v obývacím pokoji, nezoufejte. Pro vás je tu bezplatná aplikace Nero StreamingPlayer, díky které jednoduše soubory přehrajete přes stream na své televizi i dalších zařízeních připojených k domácí síti.

 

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Nero Classic
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2017 v1.10.0.4
Omezení15 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden194
Stažení celkem158 324
Hodnocení Instaluj.cz
545
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 15 / + 30) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 11.09.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru2,93 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Classic
  
Naše cena1 346 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace