[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

uTorrent - malý a výkonný klient pro stahování a sdílení KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže chcete na svém počítači rychleji a hlavně daleko pohodlněji stahovat soubory, filmy, hudbu a další řadu souborů, nejlepší a nejefektivnější je si nainstalovat přímo aplikaci s názvem uTorrent. Jedná se v České republice o nejrozšířenější aplikaci pro stahování souborů pomocí klienta.

 

 
Jedná se o bezplatnou aplikaci pro operační systém Windows, který je mezi širokou veřejností hodně oblíbený. Lidé v dnešní době poměrně hodně stahují data a soubory z internetu a není nic lepšího, než když si celkově stahování zjednoduší a zpříjemní. Program uTorrent je kompletně založený na standardu Bit Torrent, což je světově uznávaný formát.
 
V programu uTorrent jsou podporované reklamy, které slouží k větší publicitě a rozšíření dané aplikace. Jedná se o nejrozsáhlejší, ale také nejoblíbenější program pro stahování souborů a dat z internetu, kde uživatel přehledně vidí jakou rychlostí je daný soubor stahovaný a hlavně také za jak dlouho se stáhne a další doplňující informace, které uživateli celkově zpříjemní jeho používání.
Program uTorrent je kladně hodnocen a to napříč celým světem a lidem se líbí jak jeho samotný vzhled, výkon a hlavně také to, že je aplikace uTorrent podporována i staršími operačními systémy od společnosti Microsoft.
 
Pokud i vy rádi stahujete a chcete o stahovaném souboru vědět prakticky všechny informace - nejlepší a nejjednodušší je si stáhnout, pochopitelně zcela zdarma, aplikaci pro operační systém Windows s názvem uTorrent.
 
Program je přehledný, rychlý a skvěle se uživateli používá. Je dobré vědět, že aplikace je rozšířená a používaná po celém světě, takže pokud i vy chcete být jeho součástí, nejlepší je si ho rovnou stáhnou do svého počítače.
 
Rychlé, přehledné, jednoduché a vzhledově příjemné - to je přesně aplikace uTorrent.

 

Ondřej Vomočil, 08.04.2014 12:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

AVG Antivirus Business Edition: sofistikované zabezpečení s rozhraním šitým na míru uživateli

Jelikož se Microsoft Defender v posledních testech AV-TEST moc nevedlo v šetrnosti vůči operačnímu systému, podrobili jsme v redakci testům některé z jeho konkurentů. Abychom nezapomněli na byznys segment uživatelů, padla volba recenze na AVG Antivirus Business Edition, který se hodí...

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama