[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Moorhuhn X - XS - střílení bláznivých poletujících slepic KE STAŽENÍ ZDARMA

Vítáme vás u klasické nostalgické hry Moorhuhn od německých vývojářů z Phenomedia. Létající slepice, které máte za úkol sestřelit brokovnicí a nahrát tak co největší skóre, jsou tím nejlepším odreagováním. Moorhuhn X má nejlepší grafiku z celé historie Moorhuhnu. Hra se ovládá myší, ale k pohybu po krajině, můžete použít třeba směrové šipky na klávesnici. Hudba v samotné hře je příjemná na poslech a zvukové efekty jsou velmi vtipné. Ač se hra zdá jako pouhá střílečka, bez logického uvažování a postřehu stěží dosáhnete nejvyššího skóre, takže nuda určitě nebude. 

 

1.jpg

Po krátké a nenáročné instalaci si hru spusťte. Uvítá vás loadovací obrazovka a hned potom okno s hlavním Menu. Najdete zde tlačítko Start, Nápovědu, Tabulku nejlepších hráčů a Konec.

2.jpg

Objevíte se na venkovské farmě. K dispozici máte zbraň s osmi náboji a pouhých šedesát vteřin na celou hru. Jakmile náboje dojdou, musíte nabít pravým tlačítkem myši. Ale pozor, nic není zadarmo a každé nabití zásobníku vás bude stát nějaké ty bodíky. Levým tlačítkem myši střílíte a pohybem ve vodorovném směru se pohybujete po celé oblasti a tím rozšiřujete pole působnosti. Úkol je jasný, sestřelit co nejvíce kolem poletujících slepiček.

3.jpg

Slepičky jsou graficky vydařené a každá má jinou bodovou hodnotu, ty v dáli jsou za nejvíce bodů a naopak. Jsou zde i různé bonusy jako trefení se do schránky na dopisy, donucení líného šneka kousnout si do jablka a rozstřílení strašáka v daném pořadí.

4.jpg

Slepičky mají různá umístění. Třeba sedí u jezírka a chytají ryby nebo sedí na latríně nebo za volantem vraku auta. Pozor ale, na minusové body, které se odečtou po zásahu do škodících předmětů, jako je úl nebo i do slepičky v poli s bílou vlaječkou. Najdete zde i vychytralé slepičky, které se různě brání zavřením se do trouby nebo pánvičkou odrážející vaše kulky. Zavřenou slepičku v troubě upečete.

5.jpg

Slepičku s pánvičkou sejmete trpělivě střídavou střelbou na hlavu a nohy, dokud se neunaví obranou. Stromy a stará chatrč v dáli se mohou zdát taky záludné, ale nic moc v sobě neskrývají.

6.jpg

Mnohé situace jsou logicky komické a tím zaručují hodně zábavy. Minuta uteče jako voda, ani se to nezdá. Proto musíte nasbírat co nejrychleji spoustu bodů a nakonec se zapsat do tabulky nejlepších hráčů... Hodně štěstí a přesnou mušku.

7.jpg

 

 

Eva Greenová, 04.08.2015 19:44

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Family Island

Jestliže si chcete odpočinout od každodenního shonu a trošku se pobavit u něčeho příjemného, čeká na vás hra Family Island. Tato mobilní hra od firmy Melsoft Games Ltd. Vám určitě dá spočinout a odreagovat se. Od této společnosti můžete také hrát Moje...

Westland Survival

Chtěli jste se někdy podívat na divoký západ? Osamělý kovboj v prérii, polorozpadlá chatrč a vyjící kojot na zářící kulatý měsíc. Lehce plápolající oheň, při kterém vytáhnete kytaru a spustíte tu svoji...

Assassin's Creed Valhalla

Norský válečník Eivor sirotek, kterého se ujal král Styrbjorn z Forbergu se kolem roku 873 dostane do války severských kmenů o nadvládu a území. Již v mádí prožil zpustošení své vesnice a právě proto se nechce podvolit...

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...


 
© 2005-2022 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama