[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

BS.Player - nezničitelný společník filmových večerů KE STAŽENÍ ZDARMA

BS.Player je klasika multimediálních přehrávačů. Byl tady v době, kdy přetažení filmu z externího harddisku bylo stokrát rychlejší než jeho stažení z netu. Byl tady dřív než se objevily novodobé projekty typu KMPlayeru. A byl také mnohem rozšířenější než open-sourcové VLC.

 

bsplayer base skin

BS.Player je především kvalitní video přehrávač. Vzhledem prostý, funkčně výkonný, intuitivně ovladatelný. Podporuje širokou škálu formátů, práci s titulky, ovládání pomocí klávesových zkratek i myši. V BS.Playeru si poslechnete Dolby Surround i 3D, podíváte na obraz na více monitorech, použijete použijete filtry.

BS.Player umí generovat náhledy souboru, streamovat a zachytávat video streamy vč. YouTube, umožní vám využít knihovnu médií či playlisty. Můžete měnit poměry stran videa, pan-scan, zoom., nastavení barev. U vícekanálových formátů si vyberete, který zvukový kanál chcete poslouchat.

bsplayer náhledy

Zvláštní pozornosti se v BS.Playeru dostalo titulkům. Po spuštění automaticky nabídne online dostupné titulky v definovaných jazycích (pokud nejsou v adresáři titulky stejného jména). Nabídne jejich plné nastavení vč. velikosti, fontu, barvy, zvýraznění i vyhlazení. Navíc můžete určit jejich umístění a pokud nemáte titulky načasované na konkrétní film, velmi snadno se dolaďují pomocí CTRL ←, CTRL →.

U instalace se mnozí vyhýbali posledním verzím, protože byly zaneseny všelijakým crapwarem. Nejčastěji se volila poslední čistá verze 1.37 build 826, což ovšem neslo nepříjemné důsledky v absenci podpory novějších formátů (např. MP4) a absenci nejnovějších funkcionalit. Nyní už je crapware povyhazován, zbyla jen 5sekundová hláška: „Tato verze je pouze pro NEKOMERČNÍ účely atd.“ Kodeky můžete využít přímo automaticky nabízené při instalaci, či si stáhnout některý z oblíbených balíčků typu CCCP.

Licence BS.Playeru si říká proprietární freeware – čili má free i placenou verzi. Placená PRO má navíc:

  • propracovanější ekvalizér,
  • integrovaný editor titulků,
  • podporu DVD, teletextu,
  • zákaznickou podporu na mailu,
  • možnost uložení streamů vč. YouTube na disk.

Místo technické dokumentace najdete pouze FAQ a fórum. Na milovníky skinů čeká krom defaultních dalších 300 na stránkách BS.Playeru.

PS: pokud taky máte rádi pozadí titulků zcela černé a uniká vám, kam to zase schovali, tak: Možnosti – Předvolby – Titulky - Alpha barvy pozadí – naplno, tj. na 100.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých...

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama