[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

BS.Player - nezničitelný společník filmových večerů KE STAŽENÍ ZDARMA

BS.Player je klasika multimediálních přehrávačů. Byl tady v době, kdy přetažení filmu z externího harddisku bylo stokrát rychlejší než jeho stažení z netu. Byl tady dřív než se objevily novodobé projekty typu KMPlayeru. A byl také mnohem rozšířenější než open-sourcové VLC.

 

bsplayer base skin

BS.Player je především kvalitní video přehrávač. Vzhledem prostý, funkčně výkonný, intuitivně ovladatelný. Podporuje širokou škálu formátů, práci s titulky, ovládání pomocí klávesových zkratek i myši. V BS.Playeru si poslechnete Dolby Surround i 3D, podíváte na obraz na více monitorech, použijete použijete filtry.

BS.Player umí generovat náhledy souboru, streamovat a zachytávat video streamy vč. YouTube, umožní vám využít knihovnu médií či playlisty. Můžete měnit poměry stran videa, pan-scan, zoom., nastavení barev. U vícekanálových formátů si vyberete, který zvukový kanál chcete poslouchat.

bsplayer náhledy

Zvláštní pozornosti se v BS.Playeru dostalo titulkům. Po spuštění automaticky nabídne online dostupné titulky v definovaných jazycích (pokud nejsou v adresáři titulky stejného jména). Nabídne jejich plné nastavení vč. velikosti, fontu, barvy, zvýraznění i vyhlazení. Navíc můžete určit jejich umístění a pokud nemáte titulky načasované na konkrétní film, velmi snadno se dolaďují pomocí CTRL ←, CTRL →.

U instalace se mnozí vyhýbali posledním verzím, protože byly zaneseny všelijakým crapwarem. Nejčastěji se volila poslední čistá verze 1.37 build 826, což ovšem neslo nepříjemné důsledky v absenci podpory novějších formátů (např. MP4) a absenci nejnovějších funkcionalit. Nyní už je crapware povyhazován, zbyla jen 5sekundová hláška: „Tato verze je pouze pro NEKOMERČNÍ účely atd.“ Kodeky můžete využít přímo automaticky nabízené při instalaci, či si stáhnout některý z oblíbených balíčků typu CCCP.

Licence BS.Playeru si říká proprietární freeware – čili má free i placenou verzi. Placená PRO má navíc:

  • propracovanější ekvalizér,
  • integrovaný editor titulků,
  • podporu DVD, teletextu,
  • zákaznickou podporu na mailu,
  • možnost uložení streamů vč. YouTube na disk.

Místo technické dokumentace najdete pouze FAQ a fórum. Na milovníky skinů čeká krom defaultních dalších 300 na stránkách BS.Playeru.

PS: pokud taky máte rádi pozadí titulků zcela černé a uniká vám, kam to zase schovali, tak: Možnosti – Předvolby – Titulky - Alpha barvy pozadí – naplno, tj. na 100.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Driver Booster 7: spolehlivý parťák

Driver Booster od IObitu se dlouhodobě zaměřuje na problematiku aktualizace ovládačů. Ta se nemusí každému jevit coby akutní. Nicméně hráči, provozovatelé zabezpečených a stabilních systémů a správci podnikového IT ví o ovládačích své....

BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený

Původně dánský buldoček zahání kybergrázly od oken Windows už od roku 2001. Od té doby se mnohokrát osvědčil v testech antivirových laboratoří. Jeho zuby mají stále ďábelský stisk, ovšem některé z osvojených kousků už nemají...

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj...

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama