[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery KE STAŽENÍ

USB Drive Recovery je jednoúčelový program k záchraně dat ztracených náhodným vymazáním či poškozením souborů, adresářů a kořenových adresářů USB flash disků.

 

  USB Drive Recovery

Instalace je prostá – program se umístí do Program Files, nabídne vytvoření ikony na ploše a v panelu rychlého spuštění. Po spuštění se nám zobrazí základní obrazovka s třemi volbami: Basic Search, Deep Search a Signature Search.

 Výchozí obrazovka USB Drive Recovery

Po spuštění kterékoliv z možností vidíme základní data o připojených USB discích jako jsou: kapacita, typ formátování, model, počáteční a konečný sektor, počet partition na disku a další. Vybereme flash disk, na kterém hledáme data k záchraně a zvolíme šipku vpravo dole (není nijak označena). Program začne daný disk prohledávat coby jednu partition a hledat data k záchraně.

 

Prohledat disk coby jednu partition

Po prohledání se nám zobrazí adresářová struktura veškerých dat, která se dají zachránit. Vybereme soubory a složky k záchraně a zvolíme z pravého menu Save. Také si můžeme uložit výpis adresářové struktury pomocí Save Log.

Uložení požadovaných dat

Basic Search umožňuje pouze prohledání disku, Deep Search záchranu dat, a zvláštní možnost představuje Signature Search, která nám umožňuje specifikovat typy souborů k obnovení. Navíc nabízí možnost DDR Thorough Scanning Algorithm Search, která má posílit základní hledací mechanismus, ovšem za cenu prodloužení doby zpracování požadavku. 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery využijete k záchraně dat z USB disků. V trial verzi nabízí pouze prohledání flash disků, nalezená obnovitelná data se dají uložit pouze pomocí plné verze.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je...

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky...

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek...

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world