[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery KE STAŽENÍ

USB Drive Recovery je jednoúčelový program k záchraně dat ztracených náhodným vymazáním či poškozením souborů, adresářů a kořenových adresářů USB flash disků.

 

  USB Drive Recovery

Instalace je prostá – program se umístí do Program Files, nabídne vytvoření ikony na ploše a v panelu rychlého spuštění. Po spuštění se nám zobrazí základní obrazovka s třemi volbami: Basic Search, Deep Search a Signature Search.

 Výchozí obrazovka USB Drive Recovery

Po spuštění kterékoliv z možností vidíme základní data o připojených USB discích jako jsou: kapacita, typ formátování, model, počáteční a konečný sektor, počet partition na disku a další. Vybereme flash disk, na kterém hledáme data k záchraně a zvolíme šipku vpravo dole (není nijak označena). Program začne daný disk prohledávat coby jednu partition a hledat data k záchraně.

 

Prohledat disk coby jednu partition

Po prohledání se nám zobrazí adresářová struktura veškerých dat, která se dají zachránit. Vybereme soubory a složky k záchraně a zvolíme z pravého menu Save. Také si můžeme uložit výpis adresářové struktury pomocí Save Log.

Uložení požadovaných dat

Basic Search umožňuje pouze prohledání disku, Deep Search záchranu dat, a zvláštní možnost představuje Signature Search, která nám umožňuje specifikovat typy souborů k obnovení. Navíc nabízí možnost DDR Thorough Scanning Algorithm Search, která má posílit základní hledací mechanismus, ovšem za cenu prodloužení doby zpracování požadavku. 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery využijete k záchraně dat z USB disků. V trial verzi nabízí pouze prohledání flash disků, nalezená obnovitelná data se dají uložit pouze pomocí plné verze.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých...

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama