[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery KE STAŽENÍ

USB Drive Recovery je jednoúčelový program k záchraně dat ztracených náhodným vymazáním či poškozením souborů, adresářů a kořenových adresářů USB flash disků.

 

  USB Drive Recovery

Instalace je prostá – program se umístí do Program Files, nabídne vytvoření ikony na ploše a v panelu rychlého spuštění. Po spuštění se nám zobrazí základní obrazovka s třemi volbami: Basic Search, Deep Search a Signature Search.

 Výchozí obrazovka USB Drive Recovery

Po spuštění kterékoliv z možností vidíme základní data o připojených USB discích jako jsou: kapacita, typ formátování, model, počáteční a konečný sektor, počet partition na disku a další. Vybereme flash disk, na kterém hledáme data k záchraně a zvolíme šipku vpravo dole (není nijak označena). Program začne daný disk prohledávat coby jednu partition a hledat data k záchraně.

 

Prohledat disk coby jednu partition

Po prohledání se nám zobrazí adresářová struktura veškerých dat, která se dají zachránit. Vybereme soubory a složky k záchraně a zvolíme z pravého menu Save. Také si můžeme uložit výpis adresářové struktury pomocí Save Log.

Uložení požadovaných dat

Basic Search umožňuje pouze prohledání disku, Deep Search záchranu dat, a zvláštní možnost představuje Signature Search, která nám umožňuje specifikovat typy souborů k obnovení. Navíc nabízí možnost DDR Thorough Scanning Algorithm Search, která má posílit základní hledací mechanismus, ovšem za cenu prodloužení doby zpracování požadavku. 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery využijete k záchraně dat z USB disků. V trial verzi nabízí pouze prohledání flash disků, nalezená obnovitelná data se dají uložit pouze pomocí plné verze.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí...

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí...

Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky

WinOptimizer má Ashampoo v portfoliu už delší dobu. Ostatně programy čistící a udržující Windows v chodu mají vždycky co dělat. Současná podoba WinOptimizeru navíc přináší likvidaci nepopulárních okolností Windows 10 typu telemetrie....

Kaspersky Total Security: totální zabezpečení

Kaspersky vítá rok 2020 v plné parádě: vyzbrojen klasickými moduly, nejnovějšími technologiemi i pokročilými nástroji zabezpečení. Plně lokalizován, okamžitě připraven k použití a pro milovníky cloudu a synchronizace patřičně nastaven k rychlému...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world