[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Užitečné programy
 
 

Užitečné programy

Výpis programů, které se většinou instalují po čisté instalaci Windows.


 

Windows 8 Start Menu

Chybí Vám nabídka Start pod Windows 8? Nainstalujte si naši jednoduchou aplikaci Windows 8 Start Menu na Váš počítač a start menu Vám pojede opět i pod Windows 8!
 

 

 

Total Commander

Souborový manažer, disponující mnoha funkcemi a možnostmi, které se však uživateli nijak nepletou do cesty, a tak se jeví i pro nezkušené uživatele velmi jednoduše. Obsahuje FTP klienta, pracuje s archívy ZIP, RAR, GZ, ARJ, LZH, UC2, CAB, TAR, ACE. Má propracované vyhledávání souborů, porovnávání adresářů, vlastní prohlížeč souborů Lister, který zobrazí RTF soubory, přehraje MP3 nebo AVI či zobrazí BMP obrázky.

 

 

Windows XP Service Pack 3, Windows Vista Service Pack 1

Neobsahuje-li vaše instalační CD s Windows service pack, budete potřebovat jej doinstalovat, nabízí stovky oprav, které mohou lecos při problémech vyřešit. Tento service pack obsahuje i opravy z předchozích verzí service packu, není tak třeba po instalaci windows instalovat předchozí service packy.

 

Windows XP:
Windows Vista:

 

 

Internet Explorer 8.0 XP, Vista

Nový prohlížeč Internet Explorer 8, obsahuje vylepšený download manažer, správce hesel a větší podporu pro pluginy včetně jejich správy, dále také možnost přepínání stránek do tzv. kompatibilního zobrazení, který využijete např. když se Vám stránky v této verzi špatně zobrazují. 

Windows XP:
Windows Vista:

 

Microsoft Security Essentials

Pokud chcete zabezpečit počítač se starší verzí Windows, pomocí Microsoft Security Essentials ho můžete ochránit před viry, spywarem a jiným škodlivým softwarem. Poskytuje ochranu v reálném čase určenou pro počítače v domácnostech a malých firmách. Tato verze je určena pro systémy Windows Vista a Windows 7.

sipka2.jpg

 

ESET NOD32 Antivirus

Antivirový systém ESET NOD32 Antivirus se stal uznávaným produktem mezi světovou elitou. Dopomohly mu k tomu, mimo jiné, skvělé výsledky srovnávacích testů antivirových systémů. V nejuznávanějších testech časopisu Virus Bulletin ( www.virusbtn.com ) za sebou nechává antivirové produkty zvučných jmen a drží rekord i úspěšnost v počtu získaných ocenění „Virus Bulletin 100% Award” za 100% detekci In the Wild virů (skupina v reálu se šířících virů).

sipka2.jpg

 

avast! Free Antivirus

avast! Free Antivirus ke stažení zdarma!
avast! Free Antivirus dokonale vyhoví lidem, kteří odesílají emaily a navštěvují populární weby. Blokuje viry a spyware a v nezávislých testech překonává i konkurenční placené produkty. To z něj dělá nejoblíbenější antivirus na světě.

 

AVG Free Edition

Verze určená pro domácí použití. Obsahuje E-mail scanner, On-demand scanner, Virus Vault a automatická aktualizace. Neobsahuje některé nástroje z verze Professional.

 

Microsoft Windows Media Player 11 CZ

Program Windows Media Player 11 s odvážným novým designem, nabízí jednoduchý způsob vyhledávání a stahování digitálních médií, jejich přehrání v počítači se systémem Windows XP a použití v celé řadě přenosných zařízení.

 

Codec Pack

Jednoduše si nainstalujete ty nejdůležitější kodeky pro přehrávaní filmů. Dekodér pro DivX 5.2.1, Dekodér pro XviD Koepi’s 1.0.3, Dekodér pro DivX, XviD - FFDShow 04.02.2005 alpha, Dekodér pro MPEG2 2.0.0.0, Dekodér pro titulky g400 2.83, Dekodér pro titulky DVobSub (Win9x, Win2k a WinXP) 2.23, 2.33, Dekodér pro OGG Vorbis 0.9.9.5, Dekodér pro AC3 1.01a RC5, Morgan Multimedia Stream Switcher 0.99ß.

 

Adobe Reader CZ

Adobe Acrobat Reader CZ slouží k prohlížení souborů Adobe PDF tzv. elektronický papír. Pomocí něj otevřete různé příručky, návody nebo dokumenty, některé dokumenty lze i vyplňovat např. různé dokumenty pro pojišťovny, ossz a další.


 

Nero Burn Lite

Nero nyní nabízí vypalování data disků a kopírování zcela bezplatně a časově neomezeně! Poskytuje standartní vypalovací a kopírovací schopnosti vašich CD a DVD disků. Obsahuje základní funkce pro přehledné a spolehlivé vypalování.

 

Nero

NERO 12
Kompletní řešení pro data, audio, foto, video a TV. Jednoduché řešení pro uchování vzpomínek a bezpečnost. Vypalujte CD a DVD v rozličných datových formátech. Archivujte vaše vzpomínky z dovolené, komprimujte vaše videa a vytvářejte automatické zálohy pro předejití ztráty dat.

 

Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio Free je plně lokalizováno do Českého jazyka a ovládací rozhraní je podobné programu Nero Express, hledáte-li tak alternativní řešení k programu Nero, které je zdarma a neinstaluje do systému spoustu zbytečností, je Ashampoo Burning Studio Free vynikajícím řešením.

 

ICQ Česká verze

ICQ je světově nejrozšířenější nástroj na online komunikaci mezi uživateli připojenými k internetu. 

Novinka! Zasílejte soubory z PC svým přátelům na mobil, Facebook nebo Google+. Synchronizujte kontakty ze svého mobilního telefonu s účtem ICQ a posílejte přátelům SMS ZDARMA.
 

 

Skype

SkypeSkype Vám umožní telefonovat přes internet zdarma aniž by jste k tomu potřebovali nějaké speciální USB telefony atp. Komunikace se provádí přes port 80 což je standardní port pro surfování stránek, takže se nemusíte obávat že by Vás firewall telefonovat přes skype nepustil.

 

CZDC++

Nejpoužívanější program pro sdílení a stahování souborů na internetu v síti P2P Direct Connect. Umožňuje navazovat na přerušená stahování i od jiných uživatelů, nastavovat souborům priority stahování, na výběr máte několik sítí P2P (huby) které jsou rozděleny na různé lokality, není tak problém stahovat jazykově zaměřená data.

 

Paint.NET

Náhrada k programu Photoshop. Program je velmi dobře vybaven řadou nástrojů, efektů, štětců, palet a funkcí. Přestože Paint.NET nabízí rozsáhlou funkcionalitu, zachovává si přehlednost a snadnou ovladatelnost.

 

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world