[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

CENÍK 2

CENÍK 2 2 2.0.5

 CZ   

 
Nepostradatelná pomůcka pro samostatné revizní techniky elektro
 

 

Stáhnout zdarma

 

 CENÍK 2

Jako základ pro vznik tohoto programu byla snaha pomoci revizním technikům při zpracovávání ceníku a následné fakturaci za jejich práci. Při vytváření programu se vycházelo ze zkušeností + praktických rad techniků, kterým je tento program určen.

Hlavní prioritou programu je ceník prací rozdělený do sedmi tématických okruhů např.: rozvodny, elektroinstalace, elektrické spotřebiče atd. Stačí tu pouze zadat počet pracovních úkonů a fakturace vypočítá celkovou sumu za provedenou práci. Ceny za jednotku nejsou stanoveny na pevno, lze je snadno korigovat a jako celek takové uložit jako samostatný soubor. Kromě množství vykonané práce, můžeme také zapsat použitý materiál a také celkové hodnocení kontrolovaného zařízení.

Panel odběratel obsahuje veškeré údaje, jež je potřebujete pro vyúčtování. Aby nebylo třeba opisovat totožná data, lze je uložit. Uložit se můžou data o dodavateli i odběratelích. Velká je i nabídka dalších, rozšiřitelných možností programu. Lze měnit aktuální datum, vytvářet *.BAK soubory, tisknout celý ceník, nebo jen položky s výkonem, zapnout automatické ukládání, přednastavit si text a poznámku do faktury aj. 

 
 
 
 
 
Detail produktu CENÍK 2
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2 2.0.5
Výrobce   (vše od výrobce)ussoft
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem37
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru1,14 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download CENÍK 2
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world