Docházka GIRITON

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Techis

Techis 3.7.3.6878

 CZ    TIP   

 
TechIS - Technický Informační Systém
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Techis pomocí akcelerátoru
 

 Techis

Techis je modulární software pro plánování, řízení a evidenci údržby podnikových strojů, zařízení, vozového parku, komponent, technologií a systémů (tzv. CMMS/EAM). Systém zpracovává a vyhodnocuje data získaná v reálném čase pomocí systémů pro monitorování a řízení výroby nebo z dat vložených manuálně. TechIS toho ale umí mnohem víc.

 

TechIS je uživatelsky přívětivé softwarové řešení vyvinuté na platformě Microsoft .NET s použitím moderních komponent splňující požadavky na ergonomii, kvalitu a hlavně bezpečnost. Uživateli nabízí standardizované rozhraní známé z běžných kancelářských aplikací prostředí Microsoft Windows.

 

TechIS poskytuje statistiky a přehledy o poruchách strojů, zařízení, komponent, technologií a systémů a nabízí tak data pracovníkům, kteří se věnují kvalitativním procesům řízení.

 

Víme, že pouze vysoká kvalita a individuální přístup umožňuje dosáhnout plné spokojenosti zákazníka. Klademe proto důraz na kvalitní analýzu vašich vstupních požadavků. TechIS je plně modulární, jednoduše konfigurovatelný a parametrizovatelný. Umožňuje také propojení na ostatní podnikové systémy – personální, systémy pro řízení a monitorování výroby nebo na digitální zobrazovací zařízení InfoPanels. Na základě analýzy požadavků vám tak dodáme technický systém bez nadbytečných funkcionalit, jen to, co skutečně potřebujete. Výsledkem je efektivní komplexní řešení, které šetří čas a náklady při správě a údržbě vašich strojů, zařízení, komponent, technologií a systémů.

 

Omezení demoverze TechIS:

 

lze používat pouze 30 dní od první instalace

nelze provozovat v síťovém režimu

nelze zachovat databázi demoverze při přechodu na vyšší verzi demoverze produktu TechIS

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Techis
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 3.7.3.6878
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)ELVAC SOLUTONS s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.techis.eu
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem100
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru149,63 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Techis
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace