Hotel Brno | Předokenní rolety | Kované ploty

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> AVG Technologies nabízí s AVG ochranu soukromých informací
 
 

AVG Technologies nabízí s AVG ochranu soukromých informací

AVGVýznamné firmy z oboru IT Security očekávají v roce 2009 stálé pokračování dosavadního trendu, tedy zvyšování množství a složitosti škodlivého kódu. Jen brněnská společnost AVG Technologies každý den zpracovává na 40.000 unikátních vzorků malware. Útoky jsou více sofistikované, kombinované a velmi často specificky zaměřené. Společným jmenovatelem je pokus o získání citlivých osobních informací, přístupových hesel do bankovních systémů, ale především vzdálené ovládnutí napadených počítačů. Útočníci pak získané systémy zneužívají k nelegálním aktivitám, jako je distribuce spamu, šíření závadného obsahu, ale i k napadání dalších cílů. Je proto možné s jistotou konstatovat, že i přes veškerý technický pokrok na poli bezpečnostního software bude škodlivý kód i nadále profesionálně využíván k okrádání lidí.

Antivirové společnosti se proto snaží přicházet s novými metodami a postupy, které budou schopny tyto útoky zastavit. V roce 2009 počítají s postupným zaváděním technik, založených na sledování chování procesů a s napojením klientů na datová centra. Je zřejmé, že veškerou ochranu již nyní nemůže poskytovat pouze základní antivirový software.

Společnost AVG Technologies nyní spolupracuje se serverem Instaluj.cz, jehož stránky navštěvují tisíce zájemců. Produkty AVG slouží k zabezpečení a scannování souborů, uložených na serveru. Oba subjekty se snaží přiblížit problematiku zabezpečení počítačů co nejširšímu okruhu uživatelů. Velká většina z nich si totiž bohužel neuvědomuje, že pro útočníky je velmi zajímavý každý počítač, nezávisle na jeho obsahu a způsobu použití. Nabídka produktů a další informace o firmě jsou na www.avg.cz.

AVG Technologies nabízí ve svých produktech unikátní technologii Link Scanner, která chrání uživatele před novými hrozbami, skrývajícími se i na zdánlivě neškodných webových stránkách. Nejnovějším přírůstkem do rodiny AVG je aplikace AVG Identity Protection. Chrání počítač na základě aktivní analýzy, která zjišťuje odchylky od standardního chování programů. Systém detekce zde neposuzuje škodlivý kód na základě statické databáze, ale rychle reaguje na základě chování spouštěných programů. Pokud odhalí cokoli podezřelého, odstraní hrozbu a ukončí danou aktivitu ještě před zasažením uživatelových dat. Brání tedy cíleným útokům na krádeže hesel, odcizení podkladů k internetovému bankovnictví, čísel kreditních karet a dalších cenných informací. Technologii získala firma po akvizici americké společnosti Sana Security počátkem roku 2009.

Nejúplnější ochranu před všemi dosud známými počítačovými hrozbami představuje produkt AVG Internet Security, slučující v jednotném uživatelském rozhraní funkce antiviru, antispyware, firewallu, antispamu, antirootkitu a ochranu webového provozu v reálném čase. Tento vlajkový produkt firmy AVG Technologies obsahuje navíc již zmíněnou samostatnou aplikaci AVG Identity Protection, která blokuje pokusy o neautorizovaný přístup do PC a pokusy o krádež osobních údajů nebo přístupových hesel. Nabízí se proto jako ideální pro uživatele internetového bankovnictví.

Produkty se značkou AVG chrání před stále rostoucím objemem různých typů škodlivého kódu více než 80 milionů počítačů v domácnostech, ale i firmách celkem ve 167 zemích světa. Uživatelé přitom mohou v rámci komerční licence nonstop kontaktovat profesionální technickou podporu. Software se značkou AVG prochází odborným testováním kvality, pravidelnými certifikačními procesy a je držitelem řady významných ocenění. Společnost  pokračuje v neustálém vývoji svého produktového portfolia a bude i nadále reagovat na výskyt nových typů škodlivého kódu.

 
 

 

 
 
Server je denně kontrolován antivirovým systémem AVG

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  přidat do oblíbených

(c) 2005-2016 PS Media s.r.o. - digital world
 

              

DIGITÁLNÍ SVĚT? TO JE NÁŠ SVĚT! Tato firma je držitelem Certifikátu Prověřená Společnost                 

 

Online hry zdarmaVše o programu DVDFabHry zdarma na Hernibox, Slovník křížovek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace